מכבי תל אביב התקדמה משמעותית במו"מ עם כספי

בעקבות עזיבת אלכס טיוס וההתרחקות של מילוש תיאודוסיץ', האלופה מחפשת החתמה בולטת. כעת הצהובים קרובים לסכם על חזרתו של הפורוורד הישראלי אחרי עשור ב-NBA

רועי כהן
רועי כהן  13.07.19 - 15:02
תחילת כתבה

ברקע החלטתו של מילוש תיאודוסיץ' לבחור בווירטוס בולוניה על פני מכבי ת"א, האלופה מאיצה את המו"מ עם עמרי כספי והיום (שבת) נרשמה התקדמות משמעותית במו"מ בין שני הצדדים.

אנשי מכבי נמצאים בקשר עם הפורוורד כבר תקופה ארוכה. בפברואר השנה דיווחנו כאן לראשונה על הכוונה של הצהובים להציע לכספי חוזה ארוך טווח כדי להחזיר אותו לישראל. בהמשך דיווחנו כי הספונסר הראשי של מכבי, חברת "פוקס", מוכנה להשתתף במימון החוזה שלו.

ההתקדמות הנוכחית באה על רקע התמעטות האפשרויות של כספי בליגה הטובה בעולם. רוב קבוצות ה-NBA כבר סגרו סגלים לעונה הקרובה, וכספי כבר אמר בעבר כי הוא שואף להגיע לקבוצה שתתחרה על מקום בפלייאוף, וכרגע אין קבוצות פלייאוף שעשויות להציע לו חוזה מינימום.

במכבי מרגישים צורך להודיע על "החתמה גדולה", לנוכח מרוץ החימוש של מועדוני הפאר באירופה, ובמיוחד לאחר שאפסו הסיכויים לצרף את תיאודוסיץ'. גם עזיבתו של אלכס טיוס יוצרת צורך בהנחתה של ישראלי בכיר, וכספי עונה גם על בצורך בחיזוק לעמדה מספר 4 במקומו של ג'וני אובריאנט.