שגב: "חשבתי שהקריירה שלי תהיה במקום אחר"

האזינו לפורוורד ב"5 באוויר": "עוד חולם לשחק ביורוליג"

מערכת אתר ערוץ הספורט  17.07.19 - 17:30
תחילת כתבה

אחד הכשרונות הצעירים היותר מבטיחים בדור האחרון, איתי שגב, מצא לעצמו תחנה חדשה. הפורוורד חתם אתמול (שלישי) בעירוני נהריה המתחדשת, שם ישחק תחת המאמן דני פרנקו. היום, הוא התראיין ל"5 באוויר", שם דיבר על הקבוצה החדשה, על העבר במכבי ת"א וגם על השאיפות לעתיד.

"שמעתי דברים טובים מאוד על פרנקו", אמר שגב, "ואחרי שדיברתי איתו, גיליתי שהוא אחלה בנאדם. עוד לא עבדתי איתו, אבל מאוד חשוב לי שהבנאדם שאני עובד איתו יהיה ישר וערכי. הוא סיפר לי על ההתחדשות בנהריה, על מתיחת הפנים, ראש העיר החדש והמטרות. אני במקור ילד שגדל בצפון, ונמאס לי מכל הפקקים הרעש וההמולה, מקום כמו נהריה נראה לי מתאים".

שגב, שכאמור גדל במכבי ת"א ושיחק ארבע עונות בבוגרים של המועדון, נחשב למי שקיבל את ההזדמנות ופספס אותה. הפורוורד לא בהכרח מתנגד. "חשבתי שהקריירה שלי תהיה היום במקום אחר", הוא הודה, "מה שיצא לי להבין זה שאתה לא תמיד מקבל את מה שאתה רוצה, והכל הוא שאלה של איך אתה מגיב לדברים. בספורט יש עליות וירידות, ולא את כל החלומות שלך בתור ילד אתה זוכה להגשים".

שגב זכור גם בשל התקרית בה פרץ בבכי על הספסל במכבי, ולגביה אמר: "זו היתה התפרצות רגשות. אני אדם רגיש, לכולנו יש רצונות, וזה מה שיצא. אני לא מתבייש ולא מחביא את זה, זה קורה לכולם".

באשר לקבוצה האחרונה שבה שיחק, מכבי ראשון לציון, שגב התייחס למעמדו: "לקראת סוף העונה הדקות שלי ירדו, וזה מה שהכירע את הכף. ראשון היתה מועדון נהדר, עם אנשים טובים, אבל לא הסתדרתי עם גיא גודס, וגם זה חלק מלהיות ספורטאי". ובאשר לעתיד, שגב נשאר אופטימי: "יש לי רצונות ושאיפות לשחק ביורוליג, אבל אני יודע שאם זה לא יקרה, זה לא סוף העולם. כרגע אני מתמקד במסגרת של משחק אחד בשבוע, ואני מתכוון להתפתח גם בתחומים אחרים".