רפפורט תובע חצי מיליון ש"ח מלימונד

נציג בעלי הפועל ת"א טוען לפגיעה בשמו הטוב. צפו באמירות

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  25.08.19 - 10:36
תחילת כתבה

אחרי המתקפה של רביב לימונד על הפועל תל אביב ועל ידידיה רפפורט בפרט, מגיעה התגובה. נציג הבעלים הפרטיים של המועדון פנה לבית המשפט - ותובע חצי מיליון שקלים בגין לשון הרע.

בתביעה, מתייחסים רפפורט ועורך דינו איציק אבישר לאמירות של לימונד בראיון לשי האוזמן בערוץ הספורט (״היה פה עוקץ כלכלי״, ההתנהלות היום-יומית במועדון פושעת״) וכן בראיון לעירד צפריר בעיתון הארץ (״מקווה שהמקרה שלי יראה את ההתנהלות הפושעת של העומדים בראש המערכת״).

בכתב התביעה מצויין כי ״אמירות אלו הנן חסרות תקדים, משוללות כל יסוד ונבזיות – אשר נאמרו בכוונה יחידה וברורה - והיא לפגוע בשמו הטוב ובמוניטין חסר הרבב של התובע״.

לפיכך, דורש רפפורט סכום של 500,000 אלף שקלים, ובנוסף, על פי כתב התביעה - דורש גם התנצלות בכתב מלימונד וגם התנצלות בפלטפורמות התקשורתיות בהן השחקן התבטא כנגדו.

איציק אבישר, המייצג את רפפורט, אמר: ״רביב לימונד חצה קו אדום בהתבטאויותיו הזדוניות כנגד מרשי איש העסקים ובעלי הפועל ת״א, ידידיה רפפורט, כשהאמירות הללו פוגעות הן בשמו הטוב והן במוניטין המשובחים של עסקיו. אשר על כן נאלץ לפנות לבית המשפט לקבל סעד בהתאם לחוק לשון הרע. מאמין שתביעה יחודית זו תשפר את תרבות השיח בפורט בכלל ובכדורסל בפרט״.