שוכמן: "הפועל ת"א צריכה להיות בפיינל פור"

הרכש התייחס לעונה הקרובה. גינת: "חלמתי להיות הקפטן"

רועי כהן
רועי כהן  11.09.19 - 22:25
תחילת כתבה

לקראת העונה החדשה, הפועל תל אביב ערכה היום (רביעי) יום פתוח לתקשורת והמאמן אריאל בית הלחמי התייחס להחלטתו לעזוב את נבחרת העתודה, אחרי שעשה היסטוריה, וזכה בשתי אליפויות אירופה ברצף: "היו שנתיים מאוד כיפיות בעתודה, עם הרבה אנשים שעזרו לנו בדרך. אני צריך קצת חופש בקיץ, אז החלטתי לקחת פסק זמן. לאמן את הנבחרת הזו בגיל הזה זה כבוד גדול. גם הסגל בשנה הבאה יהיה טוב, ולא צריך לחשוב על תארים אלא על קידום השחקנים הללו, לשחק טוב וליהנות מהחוויה של פיתוח שחקנים צעירים".

בית הלחמי שלל את האפשרות שעזב את תפקידו בעתודה בגלל הפועל תל אביב: "ההחלטה לעזוב את העתודה לא קשורה באימון הפועל ת"א. הרגשתי שאני צריך לנוח. אני מאוד גאה לאמן את הפועל ת"א. זה מועדון גדול, רוצה להתרכז בעבודה שלי כאן ולהצליח בה".

חואקין שוכמן, שהצטרף גם הוא לאדומים הקיץ, אמר: "יש משפט שאני חוזר עליו בחודש שאני נמצא במועדון הזה: מועדון כמו הפועל ת"א צריך להיות באירועים המרכזיים של הכדורסל הישראלי. אם זה חצאי גמר גביע, פיינל פור.

"לקהל כזה ולאוהדים כאלה מגיע להיות באירועי השיא הללו ולשם אנחנו מכוונים ורוצים להגיע. יש דרך ארוכה. אנחנו חולמים להביא את הקהל של הפועל ת"א רחוק, אבל יש המון עבודה. מאחל לאריאל בהצלחה לכל מה שהוא יעשה, שיחזור לנבחרות ישראל ויביא הישגים כמו שהביא בשנתיים האחרונות בעתודה".

קפטן הפועל תל אביב, תומר גינת, אמר: "מתרגש מאוד, כל עונה שמתחילה מרגשת, במיוחד שהשנה אני קפטן ומרגיש שיש לי אחריות נוספת. זה נותן מוטיבציה גבוהה מאוד להצליח. אני מרגיש שיש פה חבורה של שחקנים ואנשים טובים ומקווים לעשות עונה טובה ביחד. להיות קפטן הפועל ת"א זה חלום שהיה לי הרבה זמן. זו קבוצה שאהדתי מאז שאני ילד, מקווה לעשות את התפקיד כמו שצריך".