קטש: שיחקנו על תוצאה, וכמעט שילמנו מחיר

מאמן ירושלים לא אהב את ההגנה בסיום. וגם: חשש לקראת הגמר

רועי כהן
רועי כהן  27.09.19 - 07:00
תחילת כתבה

בהפועל ירושלים מרוצים מההעפלה לגמר גביע ווינר אחרי הניצחון 88:94 על עירוני נס ציונה, אבל לא כל כך מהדרך. בזמן שעודד קטש יכול אולי להיות שבע רצון מהקצב בהתקפה, הוא הרבה פחות שמח מהיכולת בהגנה, שאיפשרה ליריבה לחזור למשחק בדקות הסיום וכמעט לקבוע מהפך מדהים.

"שיחקנו על התוצאה, בתחושה שהמשחק גמור ונגד קבוצה כמו נס ציונה אתה משלם את המחיר", ניתח קטש והוסיף: "גם במחצית הראשונה ההגנה שלנו הייתה לא טובה, לא היינו מאוזנים ומה שניצח לנו את המשחק הייתה ההגנה ברבע השלישי".

על היכולת הטובה של סולימאן בריימו אמר המאמן: "הוא משחק בשתי עמדות וקשה לו בלי טיישון תומאס. הוא מביא דברים מיוחדים למגרש והוא בהחלט מתאים לרמות שאנחנו מכוונים אליהן".

לצד בריימו, בירושלים היו מרוצים במיוחד מתמיר בלאט, שאמנם מסר אסיסט בודד, אבל קלע 17 נקודות ב-22 דקות, ו"רישיון הירי" שלו כלל 11 ניסיונות ל-3 שמתוכם קלע 5 זריקות (45%). "תמיר עושה את ההתקדמות הטבעית שלו והשנה הוא שם דגש על אגרסיביות בהגנה ואפשר להרגיש את זה", הדגיש קטש.

הקפטן בר טימור סיכם: "לא היינו שם בקטע ההגנתי ובהתקפה ניסיתי להכניס את עצמי למשחק. אנחנו נצטרך לשפר את זה בעתיד, אנחנו קבוצה מגוונת עם הרבה כלים בהתקפה וזה נחמד, אבל אנחנו רוצים וצריכים לנצח משחקים דרך ההגנה".

בתוך כך, בירושלים נערכים כעת לגמר מול מכבי ת"א ומכירת הכרטיסים תתבצע בשלב הראשון למינויים בלבד. בבירה מקווים שהקהל יגיע לחולון וידחוף את השחקנים, אך באותה נשימה, הביעו חשש לאחר שרק כמה מאות בודדים הגיעו לחצי הגמר.