"אני רוצה להיות אופטימי, אבל צריך זמן"

דרוקר וחולון מרוצים. מאמן הפועל ת"א, בית הלחמי: "רואים את הבעיות שלנו"

ניר קפלן
ניר קפלן  05.10.19 - 22:28
תחילת כתבה

ככה בדיוק הפועל חולון רצתה לפתוח את העונה. הצהובים סגולים סיפקו הצגה לקהל הביתי בהיכל הטוטו עם 75:89 נאה על הפועל תל אביב, והראו שמדובר בקבוצה שיהיה מאוד קשה לנצח בעונה הקרובה.

"זאת קבוצה חדשה שרצה ויש לנו עוד הרבה עבודה, ההתחלה הייתה מעודדת", ניתח שרון דרוקר, עבורו היה זה משחק ליגה ראשון כמאמן חולון. "ראיתי את הרצון והמוטיבציה והקהל הטריף אותנו. היה לנו חשוב מאוד להישאר בפוקוס, גם כשהיינו ביתרון של 10 נקודות. מול הפועל ת"א אתה צריך להיות מאוד זהיר".

"אחרי שאתה מנצח במשחק הראשון אתה אופטימי, אני רוצה להיות אופטימי עם האנשים הללו ושימשיך להיות פה קהל ואווירה ושלא לאכזב אותו. נבוא וניתן מלחמה ונשחק יחד", אמר דרוקר על המטרות להמשך הדרך. "קבוצה צריכה זמן. צירפנו הרבה זרים שלא שיחקו בארץ וחלקם גם צעירים. לא צריך להיכנס לאופוריה בסה"כ השגנו ניצחון אחד ואנחנו צריכים עוד להמשיך לעבוד קשה".

הרכש החדש מאלכיי ריצ'רדסון עדיין לא ממש התאקלם וקלע רק חמש נקודות. "לוקח לו זמן, בתחילת דרכו סומן ככוכב. חושבים שזה קל, והכל פה טיולים והוא יקלע 30 נקודות, אבל אירופה זה הרבה יותר קשה. אמרתי לו שמי ששורד באירופה יכול להצליח ב-NBA. אנחנו איתו ונדריך אותו".

ומן העבר השני, הפועל ת"א קיוותה להיראות הרבה יותר טוב בפתיחת העונה עם הסגל החדש והמאמן שזה עתה זכה בפעם השנייה ברציפות באליפות אירופה לנבחרות עתודה, אבל המציאות טפחה לה בפנים. "אנחנו רואים את הבעיות שלנו. הן ידועות לנו וננסה לפתור אותן. זה לא מועדון עם תקציבים גדולים ועם מה שיש אנחנו חייבים לעשות יותר, גם מה שיש לנו זה טוב", טען אריאל בית הלחמי.