"אם הייתי צריך להוכיח את עצמי, הוכחתי"

אחרי נהריה, טימור התייחס למצבו בירושלים: "זה לא קל"

רועי כהן
רועי כהן  19.10.19 - 23:53
תחילת כתבה

נגד היריבה האהובה עליה, הפועל ירושלים שמרה הערב (שבת) על מאזן מושלם לאחר שהביסה 55:85 את עירוני נהריה. גיבור המשחק היה בר טימור, שלא ממש נלקח בחשבון בליגת האלופות.

עודד קטש אמר על כך בסיום: "אני שמח מאוד בשביל בר, קודם כל. זה טבעי ששחקן שלא מקבל דקות רוצה תמיד לשחק, אני גם הייתי שחקן ותמיד רוצים לשחק. יש לנו באירופה, בהנחה שכולם בריאים, רוטציה ארוכה. בגדול, כולם צריכים להיות מוכנים לתרום. היכולת שלנו לקבל שחקנים מנוסים, שבכל יום נתון יכולים לשחק, זה יתרון גדול".

טימור עצמו אמר בסיום: "הייתה הגנה מאוד אגרסיבית כל המשחק, במחצית הם קלעו 24 או 26, זה התחיל משם. בהתקפה אנחנו עדיין לא מתואמים, אבל קצת זריקות טובות שלנו לא נכנסו למרות שקלענו 85 נקודות".

הגארד נשאל על כך שהרים את עצמו למרות שלא שיחק באירופה, וענה: "האמת שזו השאלה הכי טובה. לא יודע, זה לא קל. אני לא לבד בזה. יש לי פה אנשים שתומכים בי ומשפחה מדהימה שתומכת בי, חלק מהתפקיד שלי זה תמיד להיות מוכן ואני מקווה לקבל הזדמנות באירופה גם. לא חושב שהייתי צריך להוכיח, ואם כן, אני מניח שהוכחתי. תפקידנו כשחקני הפועל ירושלים הוא להיות תמיד מוכנים".