קטש: לרצף החיובי אין משמעות מול מכבי ת"א

ירושלים תגיע מושלמת לקלאסיקו. המאמן: "המבחן הכי גדול"

רועי כהן
רועי כהן  26.10.19 - 20:39
תחילת כתבה

הפועל ירושלים סיימה את הכנותיה לקראת הקלאסיקו הראשון בליגה נגד מכבי תל אביב (ראשון, 21:05, שידור ישיר ב-5SPORT), משחק שהיא מגיעה אליו בלתי מנוצחת, כולל ניצחון על האלופה בגמר גביע ווינר. עודד קטש יהנה מסגל מלא, למעט כמובן חסרונם של שני הזרים שלא רשומים לליגה, אייזיאה קאזינס ומינדאוגאס קופשאס.

בכל אופן, בירושלים מדגישים כי הם לא חושבים על הרצף ולא משחקים בשבילו, אבל כמובן מעדיפים שהוא לא ייקטע דווקא נגד היריבה המושבעת. "זה לא משמעותי כל כך שאנחנו מגיעים מושלמים למשחק, אנחנו לא מנסים לעשות איזה רצף או חושבים על הדבר הזה", התעקש עודד קטש והוסיף: "אנחנו שמחים על פתיחת העונה, אבל יודעים שיש לנו דרך ארוכה והרבה מבחנים בדרך, ואולי הכי גדול ממה שיש לליגה להציע זה המשחק הזה".

כשנשאל מהו סוד ההצלחה של קבוצתו עד כה, הבהיר המאמן: "אין סוד מיוחד, ואנחנו עדיין אפילו לא קרובים להתחיל לסכם. זו תחילת עונה ועשינו כמה ניצחונות, חלקם מרשימים וחלקם פחות. יש לנו הרבה מה לשפר".

ועל איזה שחקנים במכבי ת"א הוא שם את הדגש הרב ביותר? "במכבי זה יכול לבוא מכל מקום", הדגיש קטש ופירט: "אם זה כספי או אם אלה שני הגבוהים שהם מאוד דומיננטים. אתם יודעים גם שאני מת על הפורוורדים שלהם, אם זה זוסמן או אבדיה. אנחנו צריכים להביא את המשחק הקבוצתי שלנו משני צדי המגרש".