קאופיין נחת, יערוך בכורה בחולון ברביעי?

הרכז יעמוד לרשות דרוקר מול שטרסבורג: "נרגש להיות כאן"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  04.11.19 - 20:46
תחילת כתבה

החיזוק הגיע: טרוי קאופין, שחקנה החדש של הפועל חולון, נחת בישראל, עבר בהצלחה את הבדיקות הרפואיות ויעמוד לרשות שרון דרוקר במשחק מול שטרסבורג ביום רביעי, במסגרת ליגת האלופות.

לאחר שהצטרף באופן רשמי, אמר הרכז בן ה-23 (1.93 מטרים): "אני רוצה להודות למאמן שרון דרוקר ולצוות האימון, וכן למנכ"ל רועי דבורה על האפשרות שניתנה לי לשחק את המשחק שאני כל כך אוהב. אני נרגש להיות בישראל ומחכה מאוד לשחק מול האוהדים ששמעתי שהם נפלאים. מקווה להוסיף לקבוצה ולהצליח כמה שיותר ככל שהעונה תתקדם".

את קריירת הקולג' שלו עשה קאופיין בסינסינטי, במדיה הצטיין ואף נבחר לחמישיית העונה של הקונפרנס ACC. בעונת הקולג' האחרונה שלו, קופיין העמיד ממוצעים של 10.5 נקודות, 4.6 ריבאונדים ו-4.4 אסיסטים ב-32 דקות למשחק.

הוא לא נבחר בדראפט 2017, אבל יכולתו הטובה בלייקלנד מג'יק מהג'י ליג הובילה אותו לחתימה על חוזה באורלנדו ביולי 2018. קאופיין שיחק ארבעה משחקים בלבד במדי המג'יק בעונת 2018/19, וחזר לקבוצת הג'י ליג שלה, במדיה העמיד ממוצעים טובים של 16.4 נקודות, 5.9 ריבאונדים וחמישה אסיסטים ב-33 דקות למשחק.

מאמן הקבוצה, שרון דרוקר, אמר: "מקבלים בברכה את טרוי, שחקן שעקבנו אחריו הרבה זמן, אנו רוצים לחזק את הקו האחורי שלנו ולהוסיף קשיחות ואופי, ברוך הבא לסגולים".