19:55: הפועל תחפש נצחון ראשון בגלבוע

פתיחת המשחק נדחתה בשל עיכוב בהגעת האוהדים. סמית' נרשם

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  04.11.19 - 19:03
תחילת כתבה

חדשות טובות להפועל תל אביב. לנזל סמית' ג'וניור נרשם סופית ויוכל לקחת חלק במשחק מול הפועל גלבוע/גליל בשלישי בערב, שיחתום את המחזור החמישי בליגת העל. הגארד חתם בסוף השבוע בשורות האדומים, ואתמול (שני) קיבל המועדון את הודעת השחרור שלו מהקבוצה היוונית בה פתח את העונה, איראקליס.

כמו כן, חואקין שוכמן חזר להתאמן, אבל הוא עדיין פצוע ובספק להתמודדות. בצד השני, הצפוניים הם היחידים פרט למכבי תל אביב שמחזיקים במאזן מושלם, והם ינסו להמשיך במומנטום גם נגד הקבוצה היחידה שעדיין לא השיגה ניצחון העונה. ג'סטין טילמן וליאור ליובין יקבלו לפני תחילת המשחק את פרסי שחקן ומאמן החודש של הליגה.

המאמן של האורחת בגן נר, אריאל בית הלחמי, יעמוד על הקווים לראשונה מול האקסית. אוהדי גלבוע/גליל יכינו לו קבלת פנים ססגונית. "זה מאוד מרגש, הייתי בגלבוע חמש שנים מהמדהימות שהיו לי בחיים", סיפר המאמן לערוץ הספורט. "מאד אהבתי את המקום, אני חייב הרבה לאנשים שם, בעיקר לחיים אוחיון".

על פתיחת העונה והשינויים הצפויים במשחק הקרוב הוסיף בית הלחמי: "פתחנו את העונה נורא. אנחנו צריכים לחפש את הניצחון הראשון. עשינו כמה שינויים, אנחנו עושים אותם תוך כדי תנועה. אנחנו לא מחפשים עכשיו תירוצים, זה הפך להיות משחק מאד חשוב עבורנו, ונקווה לצאת משם עם ניצחון".