חשש: כספי סובל מפציעה חוזרת במיניסקוס

תוצאות בדיקת ה-MRI של כוכב מכבי ת"א נשלחו לפענוח בארה"ב. השחקן לא ייקח חלק במשחקים מול מילאנו וברצלונה

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  17.11.19 - 19:55
תחילת כתבה

חשש במכבי תל אביב כי עומרי כספי סובל מפציעה חוזרת במיניסקוס, שממנה סבל בזמן שהיה שחקנה של ממפיס גריזליס. פורוורד הצהובים עבר בשבוע שעבר בדיקת MRI בעקבות הכאבים בברכו, אבל היא לא גילתה ממצאים חריגים. עם זאת, הכאבים לא שכחו, ובמועדון החליטו לשלוח את תוצאות הבדיקה לפענוח בארצות הברית.

אם אכן מדובר בפגיעה חוזרת במיניסקוס, הרי שההיעדרות של כספי צפויה להיות ארוכה משחשבו תחילה. בכל מקרה, את שני משחקי החוץ הקרובים ביורוליג, במילאנו ובברצלונה, כספי יחמיץ בוודאות. כך הודיעה מכבי תל אביב באופן רשמי.

 

הצהובים מחכים ליריבה בגביע
זה כבר נהיה עניין שבשגרה: מכבי תל אביב עולה לשחק כדורסל ורומסת את היריבה שנמצאת ממול. אתמול (שבת) זו היתה אשדוד המסכנה שנפלה ברשת הצהובה - זה נגמר 57:94, במה שהיה הניצחון ה-12 ברציפות של הצהובים בכל המסגרות, כולם בדו ספרתי.

במקביל, במכבי יעקבו בדריכות אחרי תוצאת שמינית גמר הגביע הערב, במשחק בין הפועל ירושלים להפועל תל אביב. מועדו המקורי של רבע הגמר הוא יום ראשון, ה-24 בנובמבר, פחות מ-48 שעות אחרי שמכבי משחקת בברצלונה, ועל כן במועדון מעוניינים בתאריך חלופי.

במידה שהפועל ת"א תפתיע הערב בארנה ותעלה, על פניו לא אמורה להיות בעיה לדחות את המשחק ב-24 שעות ולהזיז את המשחק ליום שני. הבעיה, מבחינת הלו"ז של הצהובים, תהיה במידה שהפועל ירושלים תעלה. הירושלמים צפויים להתנגד להזזת המשחק ליום שני, משום שנקבע להם משחק מול הפועל חולון ביום רביעי - וכמובן שאין היגיון מבחינתם לייצר פער קטן כל כך בין המשחקים, כדי שלמכבי ת"א יהיה יום נוסף לנוח.

אפשרות שעלתה היא לדחות את המשחק בין חולון לירושלים ביום אחד, אבל הדבר לא מתאפשר בשל אילוצי אולם, וגם אם היה מתאפשר - חולון הייתה מתנגדת, משום שנקבע לה משחק בשבת מול נהריה בליגה (30.11) ובשלישי כבר יש לה משחק חוץ בליטא מול ליטקאבליס.

כרגע, באיגוד לא עוסקים במועד המשחק, שכן טרם נקבעה היריבה של הצהובים. אבל כבר במועד ההגרלה - התריעו במכבי כי המשחק ביום ראשון (24.11) הוא בעיה מבחינתם, ועושה רושם שבמהלך השבוע הקרוב, אם וכאשר תעלה ירושלים, הנושא הזה יהיה על סדר היום.

בנושא אחר, כל הכרטיסים אזלו לקראת משחק הבית של מכבי ת"א, בשבוע הבא נגד וילרבאן. כ-200 אוהדים ילוו את הקבוצה בשני משחקי החוץ הקרובים ביורוליג, נגד מילאנו וברצלונה.