חולון תמתין לתוצאות החקירה של וויליאמס

הסנטר חשוד בתקיפה וייחקר בשני. לנציאנו: "חצה קו אדום"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  24.11.19 - 22:30
תחילת כתבה

הפועל חולון עדיין בהלם מהאירועים החריגים שקרו אתמול (שבת), בעקבות ההפסד 90:67 לעירוני נהריה ברבע גמר גביע המדינה. כזכור, בסיום המשחק אוהדי הסגולים חיכו לשחקנים מחוץ לאולם ועימות התפתח בין וויליאמס לשניים מהם, שהגישו נגדו תלונה במשטרה. במועדון ימתינו לתוצאות החקירה ואז יקבלו החלטה בעניינו.

"אירוע בו שחקן מכה אוהדים זה מקרה שלא יעבור בשתיקה", אמר יו"ר המועדון, איתן לנציאנו, "זה לא דבר ראוי. האוהדים לא היו צריכים לחכות בחוץ ולקלל, אבל להרים ידיים זה חציית קן אדום מבחינתי. אנחנו נטפל באירוע הקיצוני הזה. לפני הנהלים שאנחנו מגדירים לעצמנו שחקן שמכה אוהד לא יכול להישאר בקבוצה. היחידים שיכולים לסלוח לו הם האוהדים שנפגעו".

הבעיות המקצועיות: "אין פה קסמים, הבעיות בקבוצה קיימות ומשהו לא עובד. אנחנו צריכים לחשוב על הדרכים לפתור אותן. גם כשניצחנו ידענו שמשהו לא עובד. אני לא צופה שינויים כי עשינו כבר שינויים בקיץ. אנחנו משלמים מחיר על כך שיוגב אוחיון פצוע. הוא היה מוסיף עוד שניים, שלושה ניצחונות".

במהלך המשחק האוהדים המקומיים דרשו את פיטוריו של המאמן שרון דרוקר. לנציאנו לא מתרשם מהקריאות: "שרון עדיין כאן, אנחנו לא חושבים כרגע על משהו אחר. יש לנו עוד משימות העונה, הכדורסל דינמי, הוא פה ואנחנו ממשיכים ביחד. הוא לא מרגיש בנוח ולא רגיל לסיטואציה הזו. לא קל לו, אנחנו ננסה לעזור במה שאפשר ונקבל יחד החלטות".