18:10: אוחיון לא בסגל חולון נגד נהריה

מפגש חוזר מאז התבוסה בגביע. דרוקר ייצא מהמשבר?

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  30.11.19 - 13:47
תחילת כתבה

מאז התבוסה לעירוני נהריה, שבוע קשה במיוחד עבר על הפועל חולון. מחר (שבת, 18:10) היא תפגוש שוב את היריבה הצפונית, לאחר סערת לטאביוס וויליאמס.

זה יהיה המשחק הראשון של הצהובים-סגולים מאז ששוחרר הסנטר, שבינתיים עבר להפועל תל אביב. בלעדיו, שרון דרוקר ינסה למצוא פתרונות מקצועיים לאור משחק הנפל בגביע מול נהריה, בתקווה להשיג ניצחון, שירגיע את המערכת המאוד לחוצה.

"עברנו שבוע קשה, נרצה להראות שאנחנו קבוצה טובה למרות חיסרון של שחקנים״, אמר דרוקר לקראת המפגש בעין שרה. ״זה הזמן להפגין אופי וקשיחות ולהיות יחד".

מי שימשיך להיעדר הוא יוגב אוחיון, בשל הפציעה בשריר הירך האחורי. המשמעות היא שפעם נוספת תיפול הרבה מאוד אחריות על הכתפיים של טרוי קופיין, שיהיה הרכז הטבעי היחיד. לאור שחרורו של וויליאמס, גם ריצ׳ארד האוול יהיה הסנטר הטבעי היחידי.

אפקט נוסף בעקבות שחרור וויליאמס הוא העובדה שבסגל של חולון נמצאים כעת ארבעה זרים בלבד, וכולם יירשמו. הנהנה העיקרי מכך יהיה ראיין תומפסון, שלא היה בסגל מאז הצטרפותו של קופיין. מחר הוא יתלבש פעם נוספת, לראשונה מאז ההפסד באילת.

בצד השני, דווקא אחרי ההעפלה לחצי גמר גביע המדינה ווינר סל, נהריה נפלה למאזן שלילי בליגה בעקבות ההפסד הביתי המפתיע, 87:82 למכבי חיפה, כאשר לא מעט שחקנים היו מתחת לרמתם. דווקא ג'ף אדריאן, לו היו משחקים פחות טובים, הוביל עם 16 נקודות ושיא קריירה של 16 ריבאונדים.