"אף אחד לא חסין": ריצ'רדסון שוחרר מחולון

כפי שפורסם כאן לראשונה, הגארד סיים את דרכו במועדון וסיכם בקרמונה האיטלקית

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  14.12.19 - 13:51

תגיות: הפועל חולון

תחילת כתבה

עכשיו זה רשמי: מלקאי ריצ'ארדסון שוחרר היום (שבת) מהפועל חולון וסיכם בקרמונה מהליגה האיטלקית. על כוונת המועדון להיפרד מהשחקן פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט. "אנחנו מודעים למצבנו ועושים כל שניתן כדי להשיג את היעדים שעדיין ברי השגה מבחינתנו. חשוב לנו לייצב את המערכת ולא נחסוך בשום מהלך כואב ככל שיהיה על מנת לעשות זאת", מסר היו"ר איתן לנציאנו.

לנציאנו הוסיף במסר תקיף: "אף אחד אינו חסין ומי שלא ייתן מעצמו את המקסימום לא ילבש את המדים הסגולים. אנחנו בטוחים שיש לנו שחקנים מאוד איכותיים ויש עם מי לעמוד ביעדים, אך כמו שכבר אמרתי, כולם יצטרכו לתת את הכל למען המטרה ובעיקר על מנת להחזיר את הרוח החולונית המפורסמת".

בתחילת דרכו בחולון, "מלי" התקשה להסתגל לסגנון הכדורסל באירופה, אבל לאט לאט נכנס לעניינים, כשהציג משחקים טובים מאוד נגד שטרסבורג בליגת האלופות, וכן נגד הפועל באר שבע ונהריה בליגה. לאחרונה חלה שוב נסיגה ביכולתו ולאור הסיטואציה החדשה שנוצרה בקבוצה, הוחלט להיפרד ממנו.

בסך הכל רשם ריצ'ארדסון שבע הופעות במדי הפועל חולון בליגה, בהן קלע בממוצע 12 נקודות, מסר 2.1 והוריד 3.1 ריבאונדים. באירופה, הוא קלע 11.3 נקודות, לצד 1.9 אסיסטים ו-3.1 ריבאונדים. לאחר שחרורו, הסגל החולוני כולל ארבעה זרים: מרקוס פוסטר, טרוי קופיין, אנחל דלגאדו ותומפסון. עד כה חולון רשמה שבעה זרים לליגה, מה שמותיר לה עוד רישום אחד עד לסיום העונה.