הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ניסיון, איכות וידע": יאניס מגיב לראשונה

בלעדי. צפו: מאמן מכבי בשיחה עם שליחנו לרוסיה על חתימת ג'קסון

רועי כהן, שליח ערוץ הספורט לרוסיה  16.12.19 - 23:30
תחילת כתבה

בקיץ האחרון מכבי ת"א עשתה כל מאמץ אפשרי כדי להנחית רכז מהשורה הראשונה, אך לצערה (או שלא) נכשלה ונותרה עם ג'ון דיברתולומיאו ונייט וולטרס - שני הרכזים המחליפים. הערב (שני), המשאלה של האוהדים סוף סוף התגשמה עם חתימתו של ארון ג'קסון בצהוב - שליחנו לסנט פטרסבורג, רועי כהן, שוחח עם יאניס ספרופולוס על ההחתמה הנוצצת.

"לפני הכל אני מאוד שמח על ההחתמה של ארון ג'קסון", אמר יאניס ספרופולוס אחרי ההודעה הרשמית. "אני רוצה להודות שוב לבעלים ולהנהלה, הם עשו את הטוב ביותר עבור הקבוצה. הם חיזקו את הסגל בשחקן איכותי שיעזור לנו במאמץ המשותף, אני יודע שלא קל להחתים שחקן מהסוג הזה".

"בנוסף, אני רוצה לברך את ארון על ההצטרפות למשפחת מכבי ת"א", הוסיף מאמן הצהובים. "אנחנו שמחים שהוא יהיה חלק מהקבוצה. אנחנו סומכים על הניסיון, האכויות והידע שלו על הכדורסל ביורוליג. אנחנו מחכים כבר שיצטרף אלינו ויעזור לנו בדרך הארוכה שמצפה לנו ובעבודה הקשה שמוטלת עלינו".

"בשלב הזה של העונה ואחרי פציעות משמעותיות שעוברות על שחקנים בקבוצה, זה המיטב שהצלחנו להשיג עבור הקבוצה", סיכם ספורופולוס. "אני רוצה להודות לבעלים פעם נוספת על מה שהם עשו על מנת לצרף לסגל שחקן מנוסה כמו ג'קסון. יש לו איכויות על המגרש ומחוצה לו ואני מאוד שמח שהוא הצטרף לסגל המצוין שיש לנו".