רשמית: דדאס חתם בחולון עד לסיום העונה

כפי שפורסם, המאמן היווני יגיע למשחק מול מכבי חיפה

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  22.12.19 - 14:01
תחילת כתבה

זה לא היה פשוט, והיא הייתה צריכה לעבור מסע ייסורים שכלל שלושה הפסדים עד שהגיע, אבל הפועל חולון מצאה היום (ראשון) מאמן חדש. כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, סטפאנוס דדאס חתם באופן רשמי בשורות הסגולים עד לסיום העונה הקרובה ויתפוס את מקומו של מתן חרוש על הקווים.

"אני מאוד נרגש להיות חלק ממועדון היסטורי כמו הפועל חולון", אמר דדאס במעמד החתימה. "הסיבה המרכזית שרציתי להגיע לכאן היא בגלל התמיכה והאהדה המוכרת של אוהדי הקבוצה. אתן 100% ממאמציי להצלחת הקבוצה, כדי שכולם, החל מההנהלה ועד האוהדים, יהיו גאים ויראו קבוצה לוחמת על המגרש. מהתחלה ועד הסיום".

דדאס בן ה-37 יגיע לחולון אחרי ארבע עונות בליגה הטורקית: בשנתיים האחרונות אימן בבשאקשיר הטורקית, אותה העלה מהליגה השנייה בסיום עונת 17/18. את העונה הנוכחית, פתח דדאס בצורה פחות טובה והוביל את קבוצתו למקום הלפני האחרון בליגה הטורקית עם מאזן שלילי של 10:2 - מה שהוביל בסופו של דבר לפיטורו. בשנתיים שלפני כן, אימן דדאס בגזיאנטפ.

לפני שהגיע לבשאקשיר, היה דדאס עוזר מאמן שנים רבות, בין היתר בנבחרת סלובניה, בספרטק סנט פטרסבורג, בפאוק ושימו לב, באריס סלוניקי, תחת לא אחרים מאשר צמד המאמנים אותם יחליף, שרון דרוקר ומתן חרוש. דדאס כבר נמצא בישראל בשעה זו והוא צפוי להגיע למשחק של חולון מול מכבי חיפה הערב ולצפות מקרוב בקבוצתו. 

הבעלים של המועדון, שלמה אייזיק, הוסיף: "ברצוני לאחל לדדאס ולנו הצלחה בדרכנו החדשה והמשותפת. לאחר לא מעט טלטלות וחוסר יציבות, אני כולי תקווה שנעלה על דרך המלך ושהנר הראשון של חנוכה אותו נדליק הערב, יאיר לנו את הדרך. אני מקווה שביחד עם השחקנים, הצוות המקצועי, האוהדים הנאמנים שלנו וכל מי שעושה וטורח למען הקבוצה, נצליח במשימות שעדיין בפתחנו. חג חנוכה שמח ומלא באור".