בלאט בספק גדול למשחק של י-ם מול חולון

שבת: כריס סמית' עשוי להירשם כמתאזרח בסגל של עודד קטש

רועי כהן
רועי כהן  27.12.19 - 13:05
תחילת כתבה

עדיין ללא ג'ון הולנד, שחתם ויגיע לישראל בשבוע הבא, הפועל ירושלים תארח מחר (שבת) את הפועל חולון למשחק הבכורה של המאמן היווני של הסגולים-צהובים, סטפאנוס דדאס.

אצל מחזיקת הגביע, תמיר בלאט בספק גדול למשחק, אחרי שנקע את קרסולו בניצחון נגד מכבי ראשל"צ שלשום. ירושלים תמשיך לא לרשום לליגה את אייזיאה קאזינס ואת מינדאוגאס קופשאס, אולם מי שצפוי להיות חלק מהסגל הוא המתאזרח כריס סמית', שמשמש בעיקר כשחקן אימונים, אך עשוי להירשם למשחק. בקבוצה מתכננים לרשום את הולנד לליגה לאחר שיגיע.

האדומים ניצחו ב-11 מ-12 משחקי הבית האחרונים שלהם מול חולון בהפרש ממוצע של 13.8 נקודות. ניצחון החוץ היחיד של הסגולים בארנה היה בינואר 2017, 79:85 עם 25 נקודות ושבעה אסיסטים של קאליף ווייאט. השחקן היחיד שנותר בסגל הקבוצה מאז הוא הקפטן שלומי הרוש. ירושלים עומדת על מאזן בית מושלם בכל המסגרות העונה, בעוד חולון ניצחה רק באחד מששת משחקיה מחוץ להיכל הטוטו בליגה.

כמיטב המסורת, המארחת תקיים במשחק הזה את ערב ההצדעה למען ילדי שלוה, ילדים עם מוגבלויות. כחלק מהפעילות המשותפת והקשר ההדוק לאורך כל השנה, בחרה הקבוצה להקדיש עבור ילדי שלוה את המשחק המסקרן נגד חולון. יובל קורן מהפועל ירושלים אמר: "זוהי זכות גדולה עבור הפועל לפעול למען הקהילה ובפרט עבור ילדי שלוה. הקשר ההדוק עם שלוה לאורך כל השנה מהווה דוגמא לעשייה חברתית אמיתית בעל חשיבות רבה, התורמת להגברת המודעות לארגון שלוה ולפועלו. משחק ההצדעה הפך למסורת מבורכת ארוכת שנים, המעניקה לנו רוח גבית והשראה לא פחות מלילדים. צפויה לנו חגיגה אמיתית ומרגשת בהיכל הפיס ארנה ירושלים".