20:00: בלאט לא בסגל י-ם, כריס סמית' נרשם

הרכז יעדר בעקבות פציעה בקרסול. עידן דדאס יפתח אצל חולון

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  28.12.19 - 19:12
תחילת כתבה

ערב של התחלות חדשות בארנה: מצד אחד, הפועל חולון תפתח הערב (שבת) את עידן סטפאנוס דדאס סאופן רשמי, דווקא באחד ממשחקי החוץ הקשים ביותר שיש לליגה להציע. מן העבר השני, הפועל ירושלים תרשום לראשונה את כריס סמית' לסגל שלה, זאת בעקבות פציעתו של תמיר בלאט בקרסול.

בפני דדאס עומדת משימה לא פשוטה בכלל, שכן מאז שמחזיקת הגביע עברה לאולם החדש, המאזן של הסגולים עומד על ניצחון בודד בשמונה משחקים. למזלו, לירושלמים בעיות משלהם בגזרתו של בלאט, שיעבור מבחן כשירות לקראת המשחק הבא. עבור סמית', זו תהיה הבכורה באדום, על אף שהיה אמור להיות שחקן לאימונים בלבד.

לעיניו של המאמן היווני החדש ביציע, חולוניה עם מתן חרוש על הקווים הושפלה בשבוע שעבר מול מכבי חיפה, כשהובסה 92:60, במשחק שבו כבר היתה בפיגור של 42 נקודות. עד למשחק מחר, דדאס יעביר בסך הכל ארבעה אימונים, כשהתקווה היא לשיפור מיידי, בטח בהשוואה למחזור הקודם.

בחולון רוצים להאמין שהשינוי בעמדת המאמן יבוא לידי ביטוי גם על הפרקט, ושהשחקנים יחזרו להציג את רוח הלחימה שמצופה מהם - גם לאור האכזבה הגדולה של האוהדים, שנטשו את רוממה בסיום הרבע השלישי.

חולון, שסיפקה יכולת התקפית גבוהה בלא מעט משחקים העונה, נתקעה מאוד בהתקפה בשני המשחקים האחרונים, כשקלעה 58 נק' מול אוסטנד ו-60 בלבד מול חיפה.

הסגולים מקווים שגם ברמה האידיבידואלית, טרוי קופיין וטי.ג'יי קליין יציגו יכולת טובה, וכן ירצו לראות את אנחל דלגאדו נכנס טוב יותר לעניינים. המשחק מחר יהיה הראשון ללא עמית שמחון, שעבר להפועל באר שבע והוריד מעט מהעומס בסגל.