כספי יעבור ניתוח בברך, וולטרס נפצע בכתפו

חשש במכבי שהשניים גמרו את העונה. ג'קסון יירשם לליגה?

רועי כהן
רועי כהן  19.01.20 - 13:16
תחילת כתבה

לצד ההצלחה המקצועית, מכבי ת"א סובלת העונה ממכת פציעות בלתי נגמרת שעלולה לפגום בהמשך דרכה ביורוליג. היום (ראשון) הודיעה הקבוצה כי עמרי כספי יעבור ניתוח בברכו בימים הקרובים וככל הנראה לא יחזור למגרשים העונה. "אנחנו מאחלים לו החלמה מהירה", הוסיפו מכבי ת"א בהודעה. על האפשרות שכספי יעבור ניתוח פורסם לראשונה בערוץ הספורט.

אבל החדשות הרעות לא מסתיימות פה. נייט וולטרס, שחזר רק לאחרונה מפציעה במפשעה, פרק את כתפו וקיים בקבוצה חשש שגם הוא סיים את העונה. הפציעה שלו התרחשה נגד ברצלונה ביום שלישי, והוא עלה עם חבישה למשחק נגד מילאנו יומיים לאחר מכן. מכבי ת"א תקבל תשובה סופית בתוך 48 שעות לגבי מצבו. וולטרס תרם העונה 7.5 נקודות ומסר 2.7 אסיסטים בממוצע ביורוליג העונה.

השניים האלה מצטרפים, כמובן, אל ג'ון דיברתולומיאו, שגמר את העונה בשל פציעה בכסף ולטאריק בלאק, שסובל מפציעה בברכו וגם כן צפוי להיעדר תקופה ממושכת. בשל כך, מכבי ת"א החתימה את ארון ג'קסון וג'יילן ריינולדס, שאמורים להיכנס לנעליהם והחליטו להשאיר את אנג'לו קלויארו, שלקח את מקומו של כספי.

בעקבות פציעתו של וולטרס, הנטייה במכבי היא שהזר השמיני שיירשם לליגה יהיה ארון ג'קסון. החלטה סופית תתקבל רק לאחר שייוודע מועד החזרה הסופי של טאריק בלאק.