יאללה חולון: צפו בחגיגות של דדאס עם הקהל

היווני לאחר הניצחון על הפועל: "שמח וגאה במשחק הזה"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  15.02.20 - 23:00
תחילת כתבה

הפועל חולון הפגינה אופי של קבוצה גדולה. הערב (שבת), הקבוצה של סטפאנוס דדאס עם רבע אחרון גדול הצליחה לנצח 86:90 את הפועל תל אביב, להשלים ניצחון כפול על האדומים העונה ולהישאר צמודה במאבקים על שיפור המיקומים לקראת הפלייאוף. בקרב בין שני המאמנים היווניים, דדאס יצא עם ידו על העליונה מול קאסטריטיס, ונעזר בערב גדול של מני האריס שבהופעת הבכורה שלו קלע 22 נקודות ב-29 דקות וסיים כקלע המוביל של החולונים.

"אני שמח מאוד על הניצחון הזה", אמר בסיום מאמן חולון סטפאנוס דדאס (שגם חגג בסיום עם האוהדים). "השגנו ניצחון מאוד חשוב לאוהדים שלנו. היינו בלי שני רכזים פצועים, גם יוגב (אוחיון) וגם ראיין (תומפסון), והמפתח היה לשים את טי.ג'יי (קליין) בעמדה 5 כדי שיעזור לנו להניע כדור. הראינו אופי גם במינוס שמונה, קלענו זריקות גדולות, כל הקבוצה היתה מחויבת ולכן אני כל כך גאה".

בצד השני, המאמן המפסיד יאניס קאסטריטיס מהפועל ת"א, בהחלט היה מאוכזב. "הכל התנקז להגנה, בסופו של דבר", הודה מאמן האדומים. "כששיחקנו לא מספיק אגרסיבי מאחור, הם קלעו 28 נקודות ולאחר מכן כבר היו דקות ששיחקנו נהדר, אבל זה לא הספיק. בהגנה האישית הם קלעו שני סלים גדולים מאוד וניצחו בצורה הוגנת את המשחק".

"כדי להגן כמו שצריך", המשיך והתייחס קאסטריטיס לחלק האחורי שלו, "אתה צריך שני דברים: עוצמה ופיזיות, יחד עם תשוקה ורצון. יש לנו שחקנים שיודעים לשחק הגנה, לא משנה מה אחרים חושבים, ויותר מזה יש לנו שחקנים שמוכנים להקריב. כשיש את זה, על הדברים הטקטיים אפשר לעבוד ולשפר". באשר ליכולת בינונית של מארק ליונס, קאסטריטיס סירב להיות ספציפי: "אנחנו קבוצה. זו עבודת צוות, מה שקורה צריך להיות איתי, ואני לא מעוניין לדבר על אינדיבידואלים".