תומר גינת: רמי כהן אישר כי נעשתה פנייה ממכבי לגבי השחקן

יו"ר הפועל ת"א אישר ב-"5 באוויר" את הידיעה שפורסמה לראשונה כאן באתר ערוץ הספורט: "לא מופתע מהם. הם יכולים להכחיש עד מחר. אני יודע שהיו גישושים עם הסוכן"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.05.20 - 17:41
תחילת כתבה

יש אישור ממקור ראשון. אחרי שפרסמנו כאן לראשונה באתר ערוץ הספורט כי מכבי תל אביב הציעה חוזה לתומר גינת, והמועדון הצהוב הכחיש כי הדבר קרה, עלה יותר מאוחר היום (ראשון) לשידור בתכנית הרדיו "5 באוויר" היו"ר של הפועל תל אביב, רמי כהן, והצהיר כי אכן מכבי פנתה לשחקן ולסוכניו.

"אם הם מכחישים אז זה בטח לא קרה, נכון? אני קטן על ידם", אמר כהן. "בכל מקרה אני ממליץ לו להישאר בהפועל, רק בהפועל. מעצבן שנעשית פנייה לקפטן? מאוד. אני לא מופתע, אפשר להכחיש עד מחר, אני יודע שנעשו גישושים עם הסוכן. אלה דברים שלא עושים, ואנחנו באמצע עונה שלא הודיעו שנפסקה, טוב אם לא היה קורה".

"אנחנו לא מדברים על שחקנים באמצע עונה. יש הבדל בין גישוש או לחשוב מה עושים בשנה הבאה ללשים הצעה קונקרטית על השולחן, אבל אני מכיר את תומר וסומך על שיקול דעתו. הוא מסיים השנה ארבע שנים בהפועל. זה לא 100%, יש מקום לרצון ולרגש ומה יותר נכון לך. גם תומר, הייתה לו נקודת יציאה בחוזה לפני שנה או שנתיים והוא לא עזב".

כשנשאל אם בסוף גינת יהיה בצהוב, ענה: "מבנה האישיות שלו אחד הטובים והחזקים שהכרתי, הוא הולך עם השכל שלו ולא תמיד רץ אחרי כסף. אנחנו נמכור מה שיש לנו למכור ויש לנו הרבה דברים, לא רק כסף. נכון, אנחנו צריכים לפתח כל פעם מחדש שחקנים, אנחנו מועדון קטן בכסף, אבל גדול בקהל ובהיסטוריה שלו. בהפועל ת"א אי אפשר לוותר על עונה מהשנייה הראשונה ועד האחרונה, ומצד שני אנחנו צריכים למצוא את הדורות הבאים".

ההודעה של מכבי בה המועדון הכחיש את הדיווח מהבוקר >>>