נס ציונה בבעיית זרים, ראשל"צ נשמה לרווחה

קוק לא יגיע, וויטי חושש. האריסון והמילטון צפויים לחזור

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  12.05.20 - 16:44
תחילת כתבה

רשימת הזרים שלא תגיע לישראל הולכת ומתארכת, כאשר גם עירוני נס ציונה התבשרה היום (שלישי) שלא תחזור לליגה בהרכב מלא: דקוואן קוק הודיע לקבוצה שהוא לא מתכוון לשוב.

קוק בן ה-33, שנמצא בעונתו השלישית בנס ציונה, הודיע כי הוא מעדיף להישאר בארצות הברית משיקולים בריאותיים. גם ג'ף וויטי לא צפוי ללבוש שוב את המדים הכתומים - זאת למרות שהוא אחד הזרים הבודדים שנשארו בישראל. הסיבה: הסנטר עדיין סובל מפציעה וחושש לחזור לפרקט.

כעת, ראשי הקבוצה כבר מחפשים שני זרים איכותיים שימלאו את מקומם. בקייס של שני הזרים הנוספים, קורי פישר וג'יי.פי טוקוטו, מתנהל מו"מ ועדיין לא ברור האם ישובו, כאשר במקרה טוקוטו קיימת אופטימיות בנס ציונה. כך או כך, לנדב זילברשטיין יש סגל ישראלי עמוק, הכולל את טל דן, גולן גוט, רביב לימונד, ליאור קררה, עידן אלבר ורביב פיטשון ועידו שבת.

במקביל, גם מכבי ראשון לציון מתחילה לחבר מחדש את הקבוצה, אך במקרה שלה החדשות קצת יותר מעודדות: דיאנג'לו האריסון ואלכס המילטון צפויים לחזור. השניים העבירו לראשי המועדון מסרים לפיהם הם ישובו לישראל, ובכך הקו האחורי של גיא גודס יישאר איכותי - אך עם זאת, דווקא בקו הקדמי ישנם סימני שאלה.

בראשון רוצים מאוד לראות את דריל מונרו חוזר, אבל כרגע עדיין מחכים לתשובה בנוגע להצעה שהוגשה לו. ג'יימס קלי, בשל סיבות אישיות, יישאר בארצות הברית ולא יחזור באופן ודאי. לפני פגרת הקורונה הכפויה, דורגה ראשון לציון במקום השלישי בליגה ותשחק בבית העליון. בסגל הישראלי שלה נמצאים הקפטן עוז בלייזר, אדם אריאל, נועם דוברת, נמרוד טישמן וכן טל פלד בן ה-17, שצפוי לקבל כעת יותר הזדמנויות.