"הצטרפו למחאה!": כספי נכח באימון הפועל תל אביב

מיד אחרי אימון האדומים בהיכל ולפני שהחל להתאמן בעצמו, הפורוורד ניסה לשכנע את שחקני היריבה. במועדון תקפו: "אירוע חריג. זה לא לעניין לבוא ולחרחר ריבים". מכבי תל אביב הגיבה: "מדובר רק בשיחה אקראית. בושה שבחרו לתקוף שחקן שלנו באופן אישי"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  07.06.20 - 13:00
תחילת כתבה

אירוע לא כל כך שגרתי באימון הערב של הפועל תל אביב במוצאי שבת: עומרי כספי הגיע לאימון, שנערך בהיכל מנורה, וניסה לשכנע חלק משחקני הפועל להצטרף למחאה של שחקני הליגה נגד חוקי הבידוד.

יש לציין כי כספי לא הגיע להיכל במיוחד, אלא הגיע לחדר כושר ולמעשה פגש את שחקני ואנשי הפועל. במהלך השיחות, הציע כוכב מכבי תל אביב לשחקנים שלא לחזור לשחק - אם לא יהיו הקלות בתנאי הבידוד.

"זה חריג שקורה דבר כזה", אמרו בהפועל ת"א. "לבוא ולחרחר ריבים אצל קבוצות אחרות זה לא לעניין ולא לכבודו של כספי. זו חוצפה בלל לפנות לשחקנים שלנו, אחרי שחתמנו מולם על הסכמים חדשים עם שובה של הליגה".

כעת, כספי ויתר שחקני הליגה מחכים למוצא פיו של איתמר גרוטו, המשנה למנכ"ל משרד הבריאות, בכל הנוגע להקלות בתנאי הבידוד של שחקני ליגת העל בכדורסל.

תגובת מכבי ת"א: "זה בושה וחרפה שגורמים כאלה ואחרים בקבוצה בליגה תוקפים אישית שחקן מקבוצה אחרת. זה לא מתקבל על הדעת. ללא קשר שמדובר בקפטן נבחרת ישראל וכדורסלן פורץ דרך שפועלו הביא כבוד ויוקרה לכדורסל הישראלי על הבמות הכי גדולות שקיימות. מה הפשע הגדול? שיחה אקראית בתפר בין האימונים? בושה".