מכבי ת"א: דורסי הפר בידוד, הקבוצה נקנסה

הגארד נצפה מטייל בקניון. הצהובים ישלמו 30 אלף ש"ח

רועי כהן
רועי כהן  03.07.20 - 16:42
תחילת כתבה

עוד חוזר הניגון. אחרי סנדי כהן, אנג'לו קלויארו ופעמיים אמארה סטודמאייר, שחקן נוסף של מכבי תל אביב הפר את תנאי הבידוד - טיילר דורסי. הגארד נצפה כשהוא מטייל בקניון בתל אביב ובעקבות כך האלופה נקנסה ב-30 אלף שקלים על ידי מנהלת הליגה.

"צר לנו שלמרות העליה הגבוהה בתחלואה, שוב שחקן של מכבי תל אביב הפר את הנחיות הבידוד והסתובב בקניון כשהוא מסכן את עצמו ואת חבריו לקבוצה בהדבקה", נמסר מהמנהלת, "אנו מבקשים ממכבי תל אביב לרענן את הנהלים לשחקני הקבוצה. אנו נאלצים לקנוס את הקבוצה ב-30 אלף שקלים נוספים. אנו מבקשים מכל הקבוצות לחדד את הנהלים לשחקנים כדי שנוכל לסיים את העונה בצורה ספורטיבית בעוד 27 ימים".

כמו כן, זו הפעם השלישית שהאלופה סופגת קנס מהמנהלת עקב הפרדת בידוד, כאשר בפעמיים הקודמות סטודמאייר היה "גיבור" הפרשה. בסך הכל מכבי ת"א שילמה 90 אלף שקלים במצטבר על הפרת ההנחיות של שחקניה.

האירוע הזה מצטרף למעשה ליממה סוערת במיוחד עבור הצהובים. זה התחיל בהפסד ליגה שלישי העונה במשחק דרמטי עם מכבי ראשל"צ, המשיך עם התפרעות של ה-כוכב סקוטי ווילבקין בחדר ההלבשה ועימות שלו עם אוהד הכתומים, והסתיים כאמור עם הפרת הבידוד של דורסי.