שובו של בית הלחמי: אילת מגיעה לדרייב אין

19:00: הפועל ת"א, בסגל מלא, מול שוכמן והמאמן לשעבר

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  27.01.21 - 11:07
תחילת כתבה

אחרי הרבה מאוד זמן בלי כדורסל, הפועל תל אביב חוזרת לפרקט. היא תארח הערב (רביעי) ב-19:00 את הפועל אילת, שם תפגוש פנים מוכרות במיוחד: אריאל בית הלחמי, שפתח את העונה שעברה כמאמן הקבוצה, וכן את חואקין שוכמן, שלבש אדום עד לפני חודש. לשניים ייערך טקס לפני פתיחת המשחק.

האדומים לא קיימו משחק ליגה בשנת 2020 ולמעשה לא שיחקו בבית בליגה מאז סוף נובמבר. אלא שהפועל שמרה על כושר במהלך הפגרה הכפויה במשחקי הליגה הבלקנית והתחזקה בטייריק ג׳ונס, שהותיר רושם נפלא במשחקים הללו ונראה - שלראשונה מאז פתיחת העונה - יש ליאניס קאסטריטיס סנטר דומיננטי.

אחרי משחקים רבים בהם סבלה מחיסורים כאלו ואחרים, הפועל תהנה הערב מסגל מלא, ללא אף פציעה, לאחר שגם ג'יי.פי טוקוטו, שלא שיחק מול הפועל חולון בבלקנית, החלים. לאור העובדה שכל חמשת הזרים כשירים, אחד חייב להישאר בחוץ - וזה יהיה ג׳ון דיבלר. בהפועל מגיעים מודאגים מעט מיתר התוצאות לאחרונה, לאחר שמכבי חיפה ובני הרצליה השיגו ניצחונות וקירבו את אותם לאיזור הסכנה.

אילת מגיעה אחרי הפסד לא צפוי, בבית מול אותה בני הרצליה מהתחתית, שאולי מהווה סוג של קריאת השכמה. שוכמן, ששיחק 10 דקות בבכורה בליגה וקלע 4 נקודות, ינסה להוכיח להפועל שאולי היא ויתרה עליו מוקדם מדי. עבור בית הלחמי זה יהיה מפגש ראשון מול הפועל ת״א מאז פוטר במהלך העונה שעברה.