"אנחנו עדיין נושאים מטען מההדחה מאירופה"

אריאל על ניצחון ירושלים, ששוקלת לבקש לדחות את משחק הבא

רועי כהן
רועי כהן  02.03.21 - 09:45
תחילת כתבה

אם מישהו מאוהדי הפועל ירושלים חשב שפגרת הנבחרת והעובדה שהקבוצה לא שיחקה משחק רשמי כשבועיים וחצי, מאז ההדחה בחצי גמר הגביע, תגרום לכך שירושלים תחזור בכוחות מחודשים - כנראה שהוא טעה. האדומים אמנם ניצחו אמש את עירוני נהריה, אבל זה היה בתום קרב עיקש ומשחק שבו שוב לא הצליחו להשיג ניצחון משכנע.

״אנחנו עדיין נושאים איתנו את המטען של ההדחה מאירופה ומהגביע״, הודה אדם אריאל, שסיפק אתמול עוד משחק מצוין באחוזים מדהימים מחוץ לקשת (4/5), ״עברנו שינויים לא קלים אבל אנחנו מקצוענים ומנסים לשים את הכל מאחורינו. אנחנו צריכים להשתפר כקבוצה, לא היינו מספיק טובים. היינו צריכים להראות כדורסל טוב יותר וראו את זה. היינו צריכים לעשות את המשחק קל יותר״.

בירושלים מרוצים מהופעת בכורה סולידית של סטנטון קיד (13 נק׳) וכמובן גם מתמיר בלאט, שלמרות ערב קליעה רע (3 מ-11) ידע לחפות כהרגלו עם ניהול משחק מצוין ולבסוף סיים עם 10 נק׳ ו-10 אסיסטים על שני איבודים בלבד.

אריאל התלהב מהאפשרות שמשחק הבית הבא של הקבוצה בארנה, נגד מכבי ראשל״צ, כבר אמור להיות עם קהל. במועדון שוקלים לבקש לדחות את המשחק בכמה ימים (התאריך המתוכנן הוא 6 במארס) כדי שתהיה אפשרות להכניס כמות קהל גדולה יותר מ-300, בתקווה שמתווה הקהל בספורט יאושר על פי אחוז תפוסה. ״אני כל כך מתרגש מהמחשבה שסוף סוף נחזור לשחק לעיני הקהל שלנו״, אמר אריאל, ״הרי בשביל זה חזרתי, כדי ליהנות מהתמיכה של כל האדומים ביציע״.