הפועל ירושלים השתתפה בהפנינג חיסונים

תושבים קיבלו כרטיסים למשחקי הקבוצה. זלמנסון: "מתגעגעים"

רועי כהן
רועי כהן  03.03.21 - 16:55
תחילת כתבה

שחקני הפועל ירושלים השתתפו היום (רביעי) בהפנינג חיסונים מיוחד שיזמה עיריית ירושלים בארנה. במסגרת ההפנינג חילקה העירייה כרטיסי גירוד נושאי פרסים, כאשר כל מתחסן זכה בכרטיסים למשחקים של קבוצות הכדורגל והכדורסל בעיר.

עידן זלמנסון אמר: "אני קורא לכל חבריי הספורטאים ולכל קהל האוהדים של הקבוצה להגיע ולהתחסן על מנת שנוכל לחזור לשגרת חיים ולשגרת משחקים תקינה כשאתם בקהל. אני והקבוצה כולה מתגעגעים מאוד לחוש את האנרגיה המדהימה של קהל האוהדים האהוב שלנו, ולשחק יחד איתכם. מקווה שהפעם הבאה שבה נתראה בארנה תהיה במשחק אדיר, ועד אז, צאו להתחסן".

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "אני מודה לקבוצות הספורט העירוניות - הפועל ירושלים, בית"ר ירושלים והפועל ירושלים כדורגל, אשר נרתמו למבצע החיסונים העירוני. אני קורא לכלל תושבי העיר: צאו מהבתים ובואו להתחסן, רק כך נוכל להשיב את שגרת החיים למסלולה ולחזור למגרשים במהרה".

גיא הראל, מנכ"ל הפועל ירושלים, הוסיף: "הרבה זמן שאנחנו סופרים את הדקות בהתרגשות לחזרת האוהדים למגרשים. האוהדים הם הלב הפועם של עולם הספורט. ככל שיקדימו להתחסן כך נוכל להשיבם למגרשים. אין דבר דומה לארנה אדומה מלאה באוהדים - לכו להתחסן".