הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רק הגיע, כבר נפצע: טילמן לא בסגל לדרבי

הפורוורד עבר צילום. אפשואו חוזר לסגל, גם דיבלר נרשם

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  06.03.21 - 19:19
תחילת כתבה

עונה מלאת פציעות ומחלות עוברת על הפועל תל אביב, ולג'סטין טילמן הספיק משחק אחד להצטרף לרשימה ולהיפצע גם כן. מחר (ראשון) הוא לא יהיה בסגל האדום לדרבי.

טילמן, כזכור, נפצע במהלך המשחק מול נס ציונה, כאשר הוא חש כאבים מתחת לאצבעות - פציעה דומה לזו שהיתה לו בזמנו בגלבוע. על פי ההערכות הראשוניות, הפציעה של טילמן, שעבר צילום רנטגן, לא חמורה, אך כזו שתשבית אותו מהמשחק מחר.

טילמן מצטרף לג'יי.פי טוקוטו ברשימת הפצועים, מה שאומר שמצבת הזרים של הפועל תל אביב תכלול את טייריק ג'ונס, גייב יורק, ג'ון דיבלר ורג'י אפשואו, שסיים את תקופת הבידוד לאחר הקורונה ולא התאמן כשבועיים.

במקביל, האדומים ממשיכים לסקור את השוק בתקווה לצרף גארד איכותי שישדרג את הסגל לקראת סיום העונה. בסוף השבוע התפרסמו דיווחים באירופה על ניסיון לשלם את הביי-אאוט על אנדרו גאודלוק, אך בהפועל סיפרו כי הנושא לא רלוונטי עבורם.

זה יהיה הדרבי השלישי של העונה, כאשר הפועל ת"א הפסידה בשניים הקודמים - בליגה ובגביע המדינה - כשבשניהם היא לא היתה תחרותית במיוחד והובסה בהפרשים דו ספרתיים.

לאור ההתעוררות של עירוני נהריה, בהפועל מרגישים באופן מוחשי את חרב הירידה מרחפת מעל ראשם, וגם אם לא יצליחו לעשות סנסציה בהיכל, יקוו לפחות לתת פייט שייתן להם רוח גבית לקראת המשך העונה. אם מחברים את המשחקים שלפני הפגרה, הרי שהפועל עומדת על רצף של ארבעה הפסדים, שהיא מחזיקה במאזן כולל של 3 ניצחונות מול 10 הפסדים.