הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"למדר יש סיכוי לגיטימי להצטרף לבוסטון"

בדרך ל-NBA? בתקשורת בארה"ב הסבירו: "צריכים פוינט גארד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.06.21 - 08:35
תחילת כתבה

האם ים מדר בדרך לעונת בכורה ב-NBA? ובכן, אם תשאלו את התקשורת המקומית, מאוד יכול להיות שכן. היהלום של הפועל ת"א, שנבחר על ידי הסלטיקס במקום ה-47 של הדראפט האחרון, ממשיך לתפוס כותרות מעבר לים והבוקר (ראשון) בשלוחה של בוסטון באתר "USAToday" הכריזו ש"יש סיכוי לגיטימי שמדר ימצא את עצמו לובש ירוק-לבן בעונה הבאה".

מדר, כזכור, נמצא בעיצומו של הליך בוררות מול הפועל ת"א - אשר רק לאחריו, ידע הרכז אם הוא עדיין מחזיק בחוזה בקבוצה או לא. עד אז, בסביבתו של מדר עוקבים בדריכות אחרי תכניות הקיץ של בוסטון, שרק לפני מספר ימים החתימה את אימה יודוקה כמאמנה החדש.

"יחלוף זמן עד שיגיעו חדשות על מה שצפוי לבחירת דראפט 2020 של בוסטון, ים מדר, אבל בינתיים הוא עשה עונה טובה מאוד בליגת העל הישראלית עם הפועל ת"א והפך לשחקן הצעיר ביותר שאי פעם זכה בתואר 'השחקן המשתפר'. לסלטיקס יש צורך בפוינט גארד, כך שיש לו סיכוי לגיטימי ללבוש ירוק-לבן בעונה הבאה, אך הקבוצה עשויה לבחור גם בגארד ותיק יותר בתור התחלה".

בעונה החולפת, מדר העמיד ממוצעי שיא של 17.1 נקודות למשחק והעמיד את עצמו כקלע הישראלי המוביל של ליגת העל. לצד עמודת הנקודות, מדר הוסיף 5.2 אסיסטים ו-3 ריבאונדים למשחק - ואף העלה את אחוזיו ל-40.9% מהשלוש ו-82.8% מהעונשין. האם זה מספיק בכדי לשכנע את בוסטון לצרפו? ימים יגידו.