מכבי ת"א הגישה הצעות לסורקין ובלייזר

השניים סירבו, אך המו"מ ימשך. האלופה לא פוסלת ששניהם יצורפו

רועי כהן
רועי כהן  09.07.21 - 17:01
תחילת כתבה

אחרי שצירפה את יפתח זיו, ובצל ההתקרבות של יובל זוסמן לאלבה ברלין, מכבי ת"א ממשיכה בחיפושים אחר פורוורד ישראל. היום (שישי), לערוץ הספורט נודע שהאלופה הגישה הצעות לרומן סורקין, שירד ליגה עם מכבי חיפה, ולעוז בלייזר, שנראה היה בדרך החוצה מהמועדון.

נכון לשלב זה, השניים סירבו להצעת הצהובים מאחר וציפו להצעות גבוהות יותר, אך עושה רושם שהמו"מ יימשך - כאשר הצהובים מקווים לצרף את אחד הפורוורדים, ולא פוסלים אפשרות ששניהם יצורפו מאחר ומדובר בעמדות מעט שונות.

כזכור, יובל זוסמן סיים את חוזהו במועדון הצהוב. נראה שאחרי החתימה של סימונה פונטקיו בבאסקוניה, הוא עשוי למלא את מקומו באלבה ברלין ובכך להותיר חלל בסגל הישראלי - שכולל כרגע את יפתח זיו, ג'ון דיברתולומאו וג'ייק כהן.

בעונה החולפת, סורקין הוביל את מכבי חיפה וקלע 13.5 נקודות למשחק לצד 7.2 ריבאונדים - אך לא הצליח למנוע ירידת ליגה. לצידו, בעונת הבכורה במכבי ת"א, בלייזר תרם 8.2 נקודות בליגה לצד 3.9 ריבאונדים ב-22 דקות. באירופה, בלייזר לא הצליח למצוא את מקומו בקבוצה של יאניס ספרופולוס.

בתוך כך, אחרי שהחליטו לצרף את קינן אוואנס ויפתח זיו לצידו של סקוטי ווילבקין, במכבי ת"א יצטרכו להחליט עד מחר האם כריס ג'ונס יישאר במועדון מאחר והאופציה עליו פגה. נכון לרגע זה, הסיכויים שהגארד ימשיך נמוכים.