מירוק לאדום. רשמי: ורגאס חתם בהפועל חיפה

אקס מכבי חיפה חזר, אך חצה את הכביש. חסין: "מפתח למטרות"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  23.07.21 - 07:55
תחילת כתבה

גרגורי ורגאס חוזר לחיפה - אבל דווקא להפועל. הרכז מוונצואלה חתם היום (שישי) באופן רשמי בצד האדום של העיר ויצטרף לעונה אחת להפועל חיפה.

ורגאס הוא אחד הזרים הגדולים בתולדות מכבי חיפה, במדיה שיחק 3 עונות, כולל העונה שהופסקה בשל הקורונה אותה סיים עם שיא ליגה היסטורי של 9.7 אסיסטים למשחק. הוא הוביל את הירוקים פעם אחת לגמר הפלייאוף, נבחר פעמיים לשחקן ההגנה של העונה וכן היה, כאמור, מלך האסיסטים של הליגה בעונת 19/20. את העונה שעברה פתח בקלוז׳ הרומנית.

ורגאס ישלים קו אחורי מסקרן עם קאדים אלן שכבר חתום. המטרה תהיה לצרף עוד שני זרים גבוהים בעמדות הפנים, שיצטרפו לעמית שמחון, ספנסר וייס, איגור נסטרנקו, וויל ריימן והקפטן אופק אביטל.

מאמן הקבוצה, אלעד חסין, הגיב להחתמה: ״שמחים מאוד על הצטרפותו של גרגורי למשפחת הפועל חיפה. מיותר לציין את הדברים שגרגורי מביא למגרש ומחוצה לו. אנחנו רואים בו כמפתח להשגת המטרות שלנו העונה״.

יו״ר הקבוצה, יובל רוסמן, הוסיף: ״עבדנו קשה מאוד להביא אלינו את אחד הזרים הטובים ביותר ששיחקו בישראל בשנים האחרונות. גרגורי ורגאס מנהיג אמיתי עם יכולות הגנתיות והתקפיות, אין לי ספק שהוא זה שיחבר את כל הקבוצה העונה".