הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מאוכזב מהשחקנים, נראינו רע הגנתית"

ספרופולוס לאחר הפסד מכבי בגלבוע: "אי אפשר לנצח ככה"

רועי כהן
רועי כהן  17.10.21 - 23:16
תחילת כתבה

אחרי קיץ עמוס תהפוכות, כולל בשורות קשות במיוחד, וכמעט תחושה שהמועדון נמחק מהמפה - הפועל גלבוע/גליל חיה ונושמת. הערב (ראשון), סגנית האלופה צבעה את הגלבוע באדום עם ניצחון גדול, 83:87 על מכבי תל אביב. הצהובים סופגים הפסד ליגה ראשון העונה, וחוזרת לחשב מסלול מחדש אחרי הניצחון ביום חמישי מול וילרבאן. הבעיות שלה, כנראה, עמוקות יותר.

מי שהיה מאוכזב במיוחד, באופן ניכר, היה מאמן מכבי ת"א יאניס ספרופולוס. היווני אמר בסיום: "קשה לנצח כשאנחנו נותנים ליריבה שלנו לקלוע 87 נקודות במשחק חוץ. היינו רעים מאוד הגנתית, עשינו המון טעויות טקטיות, גם באחד על אחד, ובגלל זה הפסדנו". האם העייפות השפיעה? "אני לא רוצה להשתמש בזה כתירוץ. היינו פשוט חסרי ריכוז ואגרסיביות". לשאלה האם הוא מאוכזב מהשחקנים, ענה בפשטות: "כן".

מנגד, מי שחווה את המשחק אחרת היה מאמן גלבוע/גליל, גיא קפלן: "היה פה משהו גדול יותר מכדורסל", הוא הודה, "זה היה ניצחון של חיים אוחיון (הבעלים שנפטר וטקס לכבודו נערך לפני המשחק), משפחת אוחיון וגבעסול. כל ניצחון הוא משמח, אבל הניצחון הזה היה מאוד סימבולי. זה משהו גדול יותר עבור גלבוע/גליל וכל איזור הגלבוע".

מי שעוד התייחס למשחק מהצד המנצח היה לונדון פראנטס, שחקן גלבוע/גליל שסיים את המשחק עם 14 נקודות: "קיבלנו אנרגיה מהקהל, הפסדנו ורצינו ללמוד מזה. ידענו שיהיה משחק קשה, אבל רצינו להישאר יחד ולשחק 40 דקות ביחד כקובצה וניצחנו. עד הבאזר לא הרגשתי שזה הסתיים, שיחקנו מול קבוצה מאוד טובה".