ליגת העל - בתום העונה הסדירה 2021/2022
קבוצה מש’ נצ’ הפסד % נק’
1 הפועל ירושלים 0 0 0 0
2 מכבי ת"א 0 0 0 0
3 בני הרצליה 0 0 0 0
4 הפועל חולון 0 0 0 0
5 גליל עליון 0 0 0 0
6 הפועל חיפה 0 0 0 0
7 הפועל ת"א 0 0 0 0
8 גלבוע גליל 0 0 0 0
9 הפועל אילת 0 0 0 0
10 נס ציונה 0 0 0 0
11 הפועל ב"ש 0 0 0 0
12 עירוני קרית אתא 0 0 0 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יאניס: "תפקדנו לא טוב, תמיד אשאר מכביסט"

המאמן נפרד ממכבי ת"א: "עוזב מועדון שאני אוהב, מודה להנהלה ולאוהדים"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  16.02.22 - 12:50

אתמול (שלישי) הוא סיים את דרכו במכבי תל אביב, והיום יאניס ספרופולוס דיבר לראשונה מאז סוף הקדנציה הלא קצרה על הפרקט ביד אליהו, זאת באמצעות דברים שאמר לאתר הרשמי של הצהובים.

"פעם מכביסט, תמיד מכביסט! אני רוצה להודות באופן מיוחד לבעלים של מכבי תל אביב על שנתנו לי את ההזדמנות לאמן את המועדון האגדי הזה", פתח והמשיך, "אני רוצה להודות לשחקנים שאימנתי במהלך ארבע העונות האחרונות על שיתוף הפעולה. ברצוני גם להודות להנהלה, למאמנים, לחברי הצוות ולאנשי המשרד של מכבי על שיתוף הפעולה המקצועי הנהדר בינינו. הכרתי רק חברים במכבי.  אחרונים חביבים, אני רוצה להודות לכל אחד ואחת מהאוהדים של מכבי תל אביב על כל האהבה שהביעו כלפיי. רגעי האהבה האלה יחיו תמיד במקום מיוחד בלבי.

למרבה הצער, לא תיפקדנו טוב לאחרונה, למרות שניסינו להוציא את הקבוצה שלנו ממצב קשה. אני עוזב את המועדון שאני אוהב בידיעה שעבדתי בארבע העונות האלה תוך אימוץ והצגת המנטליות המכביסטית ורוח הלחימה שמאפיינות את המועדון. עבדנו עם הרבה כבוד, גאווה, הגינות ומקצוענות אדירה. בהצלחה לכולם במועדון בהמשך הדרך. יאללה מכבי!"

גם עוזרו של יאניס, ואסיליס יראגוטליס, נפרד מהצהובים עם מילים מרגשות: "מכבי היא אחד המועדונים הגדולים באירופה והמועדון הזה הוא גדול מכל אדם יחיד וישרוד לנצח. אני אדם שאוהב להתחבר לאנשים אחרים ואני מאוד שמח על החברים שרכשתי במכבי. חברים אמיתיים, בהנהלה, בצוות העובדים והשחקנים ובקהל".

אני רוצה להודות לכולכם על שלימדתם אותי שמכבי היא לא רק קבוצה, היא דרך חיים. אני עוזב את מכבי עם הרבה זכרונות יפים והידיעה שעשינו הכי טוב שיכולנו, גם אם לעיתים זה לא הספיק. אני רוצה להודות לכל השחקנים והמאמנים, לצוות הנהדר ולאנשים במשרדי הקבוצה על התמיכה שלהם".

אני רוצה להודות גם ליאניס, שנתן לי את הכבוד לאמן לצידו במועדון מיוחד כמו מכבי. מדענים טוענים שחלומות נמשכים למספר דקות, החלום שלי נמשך שלוש שנים, חודשיים ו-28 ימים. לחברים לא אומרים 'ביי', אומרים 'נתראה בקרוב'. יאללה מכבי!".