ליגת העל - עונה סדירה 2022/2023
קבוצה מש’ נצ’ הפסד % נק’
1 הפועל ירושלים 0 0 0 0
2 מכבי ת"א 0 0 0 0
3 בני הרצליה 0 0 0 0
4 הפועל חולון 0 0 0 0
5 גליל עליון 0 0 0 0
6 הפועל חיפה 0 0 0 0
7 הפועל ת"א 0 0 0 0
8 גלבוע גליל 0 0 0 0
9 הפועל אילת 0 0 0 0
10 נס ציונה 0 0 0 0
11 הפועל ב"ש 0 0 0 0
12 עירוני קרית אתא 0 0 0 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פניני: "חיכינו בחולון המון זמן לרגע הזה"

הפורוורד לקראת משחק מס' 2 מול הרצליה: "זה רגע מרגש עבורי". גודס: "זוכרים מה שקרה מול י-ם, ננסה לנתב את הלחץ למקום חיובי"

נועה פופלינגר
נועה פופלינגר  08.06.22 - 17:44

תגיות: ליגת ווינר

הפועל חולון תקבל מחר (חמישי, 20:45) הזדמנות גדולה לספק רגע היסטורי בתולדות המועדון. אחרי שהסגולים נטלו את יתרון הביתיות במשחק מספר 1 של סדרת הגמר, ולעיני הקהל הביתי, הם יעלו לפרקט בידיעה שניצחון על בני הרצליה יאפשר למועדון לחגוג אליפות שנייה בהיסטוריה.

"הלחץ במפלס נורמטיבי", סיפר מאמן חולון גיא גודס לקראת המשחק. "זה היום האחרון של ההכנות, אנחנו רוצים להיות מרוכזים בדברים שאנחנו מתכננים ורוצים לעשות. אני בטוח שמחר ההתרגשות תגבר ואני בטוח שהמוכנות המנטלית והעבודה להכין את עצמנו למשחק היא זו שתעזור לנו להתגבר על הלחץ וההתרגשות".

המאמן המשיך: "חולון כבר זכתה באליפות לפניי, אבל מבחינתי זו יכולה להיות אליפות ראשונה אישית שלי. בגביע כבר זכיתי, ונקווה לטוב. זוכרים את מה שהיה נגד הפועל ירושלים, אנחנו מנסים לשנות את הגישה וההכנה והמוכנות המנטלית למשחק שמן הסתם יהיה סביבו המון רעש, והמון אנרגיות, וננסה לנתב את זה לכיוון חיובי".

גיא פניני שיתף בתחושות לקראת המשחק החשוב: "אנחנו מאוד דרוכים, מאוד מפוקסים ומבינים את גודל המעמד. אנחנו יודעים שיש לנו הזדמנות שלא לכל קבוצה יש בכל עונה. האליפות מונחת לנו במגרש הביתי שלנו, על הרצפה. הצלחת פה וצריכים לעשות הכל כדי לקחת אותה. זה מעמד מרגש מאוד. כאן, בחולון, מקום שאני נמצא בו כבר 5 שנים ולא לקחנו אליפות בתקופה הזאת וחיכינו המון זמן לרגע הזה. בשבילי זה רגע מאוד מרגש, אבל צריך לשים את הרגשות בצד ולעלות ופשוט לשחק את המשחק שלנו, להיות מפוקסים, ואחר כך לשחרר את הרגשות".

"הקבוצות מכירות אחת את השנייה, אין יותר מדי מה לשנות ביומיים", סיפר פניני. "אנחנו צריכים להיות מפוקסים באונואקו ובבאב ולנסות לשלוט בהם, ובסופו של דבר לשחק את המשחק שלנו. אני חושב שהניסיון שלנו עוזר מאוד. שחקנים שעברו את המעמדים האלה יכולים לשלוט באירוע וברגשות יותר טוב. לנו יש כמה שחקנים כאלה, עברנו את המעמדים האלה ואני מקווה שנביא את זה מחר באמת להיות כמה שיותר רגועים ומפוקסים".