ליגה א': יבנה ואסי גלבוע נפרדו ב-0:0 מאכזב

פלייאוף העליה ללאומית בין אלופות הדרום והצפון יוכרע רק בגומלין בתענכים בשבוע הבא. כ-2,000 צופים נכחו במגרש וראו משחק חלש שלא ענה לציפיות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.05.12 - 17:17
0:0 מאכזב, ההכרעה עוברת לגלבוע (דאבל פס)
0:0 מאכזב, ההכרעה עוברת לגלבוע (דאבל פס)
תחילת כתבה

אחרי עונה שלמה ומפרכת, הקרב על העליה לליגה הלאומית מתנקז לשני משחקים: מכבי יבנה ואסי גלבוע נפגשו הערב (שישי) למשחק הראשון בפלייאוף העליה ביבנה, אך אולי בגלל המתח הרב, אף קבוצה לא הצליחה להתעלות והן נפרדו ב-0:0. כעת, ההכרעה עוברת למשחק הגומלין במגרש בתענכים.

כ-2,000 צופים ביציעים, רובם מקומיים, ראו משחק שלא הצליח להתפתח מעבר לשלב הגישושים, שנמשכו 90 דקות. יבנה עלתה בהרכב התקפי וחיפשה להבקיע כבר בדקות הפתיחה בכדי להלחיץ את האורחת, אבל הגנת אסי, בראשם של גיא צרפתי וגבע ברקאי המנוסים, מנעה מקרגולה וחבריו לאיים על השער.

אחרי מחצית ראשונה חלשה, גם בחצי השני הרמה לא השתפרה ולא הגיעה אף בשורה לה חיכו הצופים. יבנה ניסתה להפעיל את גובזה וקרגולה בחוד, אבל ללא הועיל. על פי מספר הפעמים בהן הגלבוע יצאה קדימה ב-90 הדקות, העובדה שחניכיו של ברוך סער באו בכדי להתסגר ולהעביר את ההכרעה אליהם הביתה, היתה בולטת מאוד.

בשל התוצאה, העולה לליגה הלאומית תיקבע בשבוע הבא כשאסי גלבוע תארח את יבנה למשחק הגומלין במגרש בתענכים. אחרי המערכים הזהירים ובעיקר הלחץ הגדול שהיה על השחקנים, נשאר לנו רק לקוות שנקבל משחק ברמה גבוה יותר.