עדני: "טיאר שקרן ורמאי, הוא הרס כל חלקה טובה במועדון"

היו"ר המיתולוגי של מרמורק עולה להתקפה וסוגר חשבון עם מאמנו בעונה האחרונה: "שייתבייש. שחקנים איבדו אמון במועדון בגללו ולא יכלו לראות אותו יותר. הוא לא בנאדם"

מערכת אתר ערוץ הספורט ומוטי פשכצקי  27.06.12 - 16:38
עולה להתקפה. עדני (דאבל פס)
עולה להתקפה. עדני (דאבל פס)
תחילת כתבהחנן עדני כועס. נראה כי היו"ר המיתולוגי של מרמורק לא מצליח לשחרר מהכעס על מאמנו בעונה האחרונה צחי טיאר, ולאחר שהמאמן העניק ראיון ל-"דאבל פס" וסיפר את הצד שלו, עדני יצא היום (רביעי) בתקיפה חסרת תקדים נגד מאמנו לשעבר.

"הוא אומר והדרת פני זקן? שלא יעשה לי טובות", אמר עדני הזועם. "הוא מאשים אותי בפרשת לייבה? שיתבייש. הוא המאמן, אני הודעתי לו שלייבה לא יוכל לשחק מול יבנה ואני אשם? הוא הרס לי כל חלקה טובה במועדון". כשנשאל במה מדובר, השיב היו"ר: "צחי אומר שהשחקנים איבדו אמון במועדון, איך אפשר לאבד אמון במועדון כמו מרמורק, כשהתשלומים בזמן והתנאים מעולים? השחקנים איבדו אמון בו, הם לא יכלו לראות אותו יותר כי הוא שקרן ורמאי".

היו"ר לא נרגע והמשיך בהשמצות נגד המאמן: "התקשרתי גם לשטרית (מנכ"ל הפועל הרצליה, שם יאמן טיאר העונה) ואמרתי לו שלא יקח אותו, שהוא רק יהרוס לו את הקבוצה. אין לו יחסי אנוש. הוא מאמן טוב, טוב מאוד אפילו, אבל הוא לא בנאדם. הרס לי את הקבוצה. סיבוב שני הבאנו 14 נקודות, פחות מכפר שלם. מזל שבסיבוב הראשון היה לנו 2, אחרת אני לא יודע איפה הייתי היום".

עדני התייחס גם לפתילת העונה שעברה כשאמר: "לא רציתי אותו כי הוא הרס כל חלקה טובה פה, כולם התחלפו והוא גרם לנזקים. הוא החתים שחקנים בחוזה לשנתיים והביא שחקן בכיר, מאור אלמילך. זה מה שהוא הביא? לא מסר כדור אחד לגול סיבוב שלם! מה הוא עשה פה טוב? הוא אמר שהוא חסך לי מאה אלף. איפה הוא חסך? אני לא יודע מאיפה הוא מביא את השטויות האלה".

צחי טיאר בחר להגיב בקצרה: "אין לי שום דבר נגד עדני. אני מאחל לו הצלחה ואריכות ימים"