סרט אימה: שחקן בית שמש ננשך בידי יריבו בזמן משחק

שיא הביזאר, רק בליגה ב'. ויטלי מטבייב הותקף ע''י שחקן צעירי רהט: "חבל שלא שמתי מלח ופלפל. הוא היה כמו ערפד". הנושך הורחק

מערכת אתר ערוץ הספורט ודאבל פס  09.01.13 - 11:35
"כמו ערפד". מטבייב (בלבן)
"כמו ערפד". מטבייב (בלבן)
תחילת כתבהליגות הכדורגל הנמוכות בישראל, כדרך קבע, מספקות סיפורים מדהימים וביזאריים כאחד באופן שוטף. אלא שלעיתים, יש אירועים שמאפילים על כולם, ואחד כזה התרחש במחזור האחרון בליגה ב' דרום, במפגש בין עירוני בית שמש לצעירי רהט.

בדקה ה-40 של המשחק בין שתי הקבוצות ממרכז הטבלה התפתח עימות בין אחד מהשחקנים האורחים לבין ויטלי מטבייב מבית שמש. בסיומו - תחזיקו חזק - נשך שחקנה של רהט את יריבו בכתף והורחק כמו כמובן בשל האקט האלים והמכוער.

"הוא מלמל משהו בערבית ונשך לי את הכתף", סיפר מטבייב לאתר הליגות הנמוכות בישראל 'דאבל פס'. ""הוא ממש כמו ערפד. זה היה מפחיד. הקוון ראה את זה ואמר לשופט את מה שקרה, ואז הוא הרחיק אותו".

תוך כדי המאבק, מטבייב כמובן ניסה להשתחרר מלסתותיו המאיימות של יריבו. "מה, הייתי פשוט נותן לו להמשיך?", שאל, והמשיך בקו הציני: "אולי בכלל הייתי צריך להגיד לו 'חכה, אני אביא לך מלח ופלפל'". מטבייב, אגב, ספג כרטיס צהוב בשל אותו אירוע וגם הורחק בצהוב שני עם פתיחת המחצית השניה.