הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"דוד פוטר בגלל בעיות מקצועיות ומשמעתיות"

גורם במכבי ת"א: "הוא זרק שחקנים מאימונים והתנהג בגסות"

משה פרימו
משה פרימו  24.12.21 - 14:14
אורי דוד באימון (האתר הרשמי של מכבי ת"א)
אורי דוד באימון (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

פרשת אורי דוד ממשיכה לעשות רעש. עד עכשיו נשמעה גרסתו של דוד, מאמן הנוער של הצהובים שפוטר והוחלף על ידי דדי בן דיין. בראיון לאתר ערוץ הספורט היום (שישי), דוד אמר שהוא פוטר בגלל שהוא חבר של פטריק ואן לוון, מאמן הבוגרים היוצא, והאשים את הקבוצה בסגירת חשבונות אישיים שפוגעת במועדון.

גורם במכבי ת"א מסר: "אורי דוד פוטר על ידי מנהל מחלקת הנוער, קלאודיו בראגה הפורטוגלי, בגלל בעיות מקצועיות ומשמעתיות. דוד התפרץ לא פעם כלפי בראגה בשיחות ביניהם ותקף את חבריו לצוות באומרו 'לא אני בחרתי אתכם. אם זה היה תלוי בי, לא הייתם עובדים איתי'. הוא זרק מאימונים שחקנים מספר פעמים, למרות שנאמר לו יותר מפעם אחת לא לעשות זאת. בנוסף לכך, בסיום משחק הדרבי התל אביבי הוא התנהג בגסות שלא מתאימה לקבוצה כלפי אנשי הנוער של הפועל תל אביב".

בתגובה לראיון של דוד לאתר ערוץ הספורט נמסר ממכבי ת"א: "לא תופסים אדם בשעת צערו, אולם מדובר באוסף של בדיות והמצאות. ההחלטה לפטר את אורי דוד היא של מנהלה המקצועי של מחלקת הנוער, קלאודיו בראגה, עקב התנהגות בלתי הולמת של אורי דוד וזאת בלשון המעטה. גם קלאודיו וגם פטר ואן דן ברג הם אנשי מקצוע מצויינים שהובאו למכבי ת"א בהמלצתו של פטריק ואן לוון. די בכך כדי לשמוט את כל טענותיו של אורי דוד וגם די באמור בכתבה זו על מנת להבין מדוע אורי דוד אינו מתאים לעבוד במכבי תל אביב".