12:00, שידור ישיר באתר מגביע הנוער: מכבי ת"א - הפועל ת"א

הצהובים החולמים על דאבל, פוגשים את היריבה העירונית, לה זהו הסיכוי היחיד לתואר העונה, בשלב שמינית הגמר. עמיר תורג'מן: "זה משחק מאתגר מאוד. הפועל ת"א קבוצה טובה, אבל גם אנו טובים"

עידן חגי  19.03.11 - 11:40
ימשיכו לחגוג גם בגביע? שחקני מכבי ת"א

תחילת כתבהבמוקד המשחקים של שמינית גמר גביע הנוער ייערך בשבת (12:00, שידור ישיר כאן באתר) הדרבי התל אביבי, כשהפועל תארח את מכבי ותיאבק למעשה על התואר היחיד שנותר להם העונה. מנגד הצהובים שמוליכים את הטבלה, חולמים על דאבל.

מאמן האדומים, אבי פיטוסי, אמר אמש שהולך להיות משחק קשה ולא קל אבל יש להם עדיין מה למכור מול היריבה העירונית. בנוסף, הראה פיטוסי לשחקניו את קלטת ההפסד מהשבוע שעבר מול מכבי פתח תקוה בבית בדקות הסיום. פיליפ אבו מאנה, שחזר מפציעה בשבוע שעבר והשתתף רק בחלק מהמשחק, עשוי לפתוח מחר בהרכב.

במכבי ת"א כמו בהפועל לא מקלים ראש ביריבה למרות ההפרש ביכולת של שתי הקבוצות. "זה משחק מאוד מאתגר, גם דרבי וגם גביע. יחד עם הקהל של שתי הקבוצות, זה משחק שיקבע מי תעלה לשלב הבא".אמר מאמן הצהובים עמיר תורג'מן לאתר ערוץ ספורט. "הפועל קבוצה טובה וגם אנחנו. יהיה מעניין"

על הבדלי הרמות העונה אמר תורג'מן: "זה עניין של שנתונים ותקופות. בשנתון 91 ו-92 יש שחקנים מאוד טובים ומוכשרים ורואים את ההשתלבות שלהם גם בקבוצה הבוגרת".

על אפשרות לדרבי אמר המאמן: "אנחנו לא מסתכלים על דאבל כרגע. אנחנו רק מסתכלים איך לנצח משחקים כמו המשחק מחר אצל הפועל, אנחנו רוצים את הניצחון"