$(document).ready(function () { setTimeout(function () { $('#Haim_L').remove(); }, 2500); // Remove the element after 3000 milliseconds (3 seconds), you can adjust this value as needed });
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אל תגעו בסחורה: איך ניסה ונגר לשכנע את ריאל לרדת מסוארס?

מאמן ארסנל ממורמר ומרגיש שהבלאנקוס נכנסים בו מכל הכיוונים: לא רק שהם שלחו את היגוואין לנאפולי, כעת הם מנסים גם לחטוף לו את האורוגוואי. אז ונגר עשה מעשה, ופנה אישית לפרס. רמז: זה לא עזר. ההתכתבות שלא הייתה באמת

רם חיים ואיתי קפילוטו  27.07.13 - 18:28
ונגר, פולרנטינו ואיש המריבה (gettyimages)
ונגר, פולרנטינו ואיש המריבה (gettyimages)
מאת: ארסן ונגר
אל: פלורנטינו פרז
יום שלישי, 23 ביולי, 20:03
 
שלום אדוני הנשיא,
ראשית כל אברך אותך על ההחתמות האחרונות של קבוצתך, איסקו ויראמנדי. לא ברור לי למה, אבל כשאני מחתים שחקנים צעירים, אף אחד לא מתלהב מזה. מצד שני, יותר מדי גורמים מתלהבים כשהם גדלים. גם עכשיו, הבאתי אלוף עולם בן 20, יאיא סאנוגו, אלוף עולם! וכולם עדיין צוחקים עליי. מבטיח לך, ברגע שהוא יחלים מהפציעה שקיבל אחרי שרץ על ההליכון, כולם יראו את הדבר הבא.

בינתיים, אני לא יכול להמשיך ככה. אני חייב חלוץ. אני לא יכול לסמוך על אוליביה ג'ירו. הלוואי שהוא היה שולט ברחבה כמו שהוא שולט באינסטגרם. ואני לא סתם פונה אליך, כבר דפקת אותי פעם אחת הקיץ. איך מכרת את היגוואין דווקא לנאפולי? מה דה לאורנטיס הבטיח לך? הוא נתן לרונאלדו תפקיד בסרט שלו? אתה חייב להודות שהצבע החדש שלו בשיער קצת מחשיד. תסביר לי מה היה רע ב-24 מיליון ליש"ט שלי? אתה מבין איזה כבוד זה לקבל סכום כזה? ועוד ממני?!

אתה צריך להבין, כולם לוחצים עליי. השחקנים כותבים עליי בפייסבוק, אחרים מצייצים. זהו, נכנעתי. אני הולך על לואיס סוארס. כן, כן, כן. אני מבין שהוא מת לשחק אצלכם ולעזוב את אנגליה, אבל אני מרגיש שאצליח לשכנע אותו שאצלי יהיה לו הכי טוב. אז חלאס, אל תפריע! כבר בזבזת מספיק כסף הקיץ. וחוץ מזה, יש לך גם את בנזמה. החלוץ הצרפתי הטוב בעולם. ומי כמוני מבין בחלוצים, או בצרפתים, ובטח בשניהם יחד. תבין, אם אתה נכנס לעניין של סוארס, אני גמור, אין סיכוי שהוא יבוא ואז שוב יתחילו לשגע אותי. תודיע לי בבקשה שהחלטת לרדת מהעניין.

כל טוב, ארסן ונגר.

*

מאת: פלורניטנו פרז
אל: ארסן ונגר
יום רביעי, 24 ביולי, 22:04

שלום ארסן,
מודה לך על האיחולים החמים. אני משתדל בדרך כלל לעשות את זה יותר ראוותני, אבל בכל זאת, מיתון וכל זה. הסתפקתי ב-70 מיליון. למען הסר ספק, רונאלדו לא משחק בשום סרט חדש. הוא מקבל את החיזוקים שלו ממני. כל יום אני אומר לו "אתה הצ'אמפ", רק שיאריך חוזה כבר. ודה לאורנטיס? תודה לאל על פראיירים כאלה.. בהתחלה מכרתי לו את קאייחון, נו ההוא שמוריניו היה קופץ לו על הגב, ב-10 מיליון. ראיתי שהולך, הצעתי לו גם את אלביול. לקח. 12 מיליון. ואתה יודע, שהולך לך קלף, למה להפסיק? גם היגוואין. 37 מיליון יורו. אני בדיוק שולח לו SMS לבחור – 25 מיליון, וארבלואה שלו.

עכשיו תבין, כל הזמן האצבעות שלי מדגדגות. פתאום, משום מקום, נוספו לי כמעט 60 מיליון יורו ויש לי רק את בנזמה  בחוד - וגם אם הוא החלוץ הצרפתי הכי טוב, זה לא מספיק. אולי לתחרות עם הצרפתי שלך, באינסטגרם. אגב, ראית את התספורת שלו? אתה חושב שזה הפסד בהתערבות?

ועכשיו גרמת לי לעוד דגדוג באצבעות. סוארס אתה אומר? וואלה, לא חשבתי על זה. דוווקא רעיון טוב. אנצ'לוטי בטח ישמח. משחק גם בשפיץ וגם בכנף... טוב, חייב לזוז, צריך לעצור בליברפול לפני פאריס. ושוב, תודה על הטיפ.

יום נהדר,  פלורנטינו.

*

מאת: ארסן ונגר
אל: פלורנטינו פרז
יום רביעי, 24 ביולי, 22:09

פלורנטינו שלום,
לא, לא. התבלבלתי. אמרתי סוארס? איזה טיפש אני. זה כנראה הגיל. התכוונתי בכלל לסוסו. ככה שאין לך מה לחפש בליברפול. תבין, זאת השנה שלי. אף אחת מקבוצות הצמרת לא יציבה ועכשיו זו ההזדמנות לעקוף אותן בסיבוב: יונייטד עושה פאדיחות במזרח, נראה לי שנתנו למויס לעשן משהו. סיטי? תעשה לי טובה, פלגריני בטוח קורא לשוער שלו "ג'ון" הארט. ובחייך, רק אל תגיד לי שאתה רוצה לראות את מוריניו לוקח אליפות?

תגיד לטייס שלך שיחתוך ללונדון. למה שלא תיקח מהם את גארת' בייל? תחשוב, בייל מימין ורונאלדו משמאל, מי בכלל צריך חלוצים? אתה גם תעשה לי טובה ענקית, בכל זאת, לדפוק את טוטנהאם זו מצווה עבורי.

חוץ מזה, הסוכן של סוארס זה פרה גווארדיולה, לא בדיוק מהמשפחה שלך. דיברתי איתו, הוא אומר שיש לסוארס סעיף שחרור של 40 מיליון ליש"ט, אני הולך להוסיף לזה עוד ליש"ט אחד. זה יהיה גאוני. בצרפת חושבים שאני חוזר בעונה הבאה לאמן בפ.ס.ז', אם אני מצליח בעסקת הזאת, אני רץ לתפקיד שר האוצר. כולם ידעו איפה הכסף.

פלורו, אני יודע שאתה כועס כי אמרתי לך "לא" כמה פעמים, אבל אם אתה מציע 50 מיליון, אתה גומר אותי. סע לטוטנהאם, רגוע שם, זה לא כמו לפני שנתיים שהיו שם התפרעויות. האוהדים השלימו שהקבוצה שלהם לא תשחק יותר בצ'מפיונס.

שלך, בידידות ובדאגה, ארסן ונגר.

*

מאת: פלורנטינו פרס
אל: ארסן ונגר
יום חמישי, 25  ביולי, 18:03

היי ארסן,
אתה בחור משעשע, באמת. אומר לי, פלורנטינו פרס, מה לעשות? אתה חייב להבין. אם אני רוצה משהו, אני משיג אותו. אנחנו באים מעולמות מאוד שונים. אני אוהב לחיות את החיים. שיעלה כמה שיעלה. ואתה, איך אני אגיד את זה בצורה עדינה? קמצן. ובכלל, מה זה הקטע הזה עם הליש"ט יותר? חסר קלאסה לחלוטין. אם כבר, תוסיפו עוד איזה 5 מיליון. אח"כ אתה מדבר על מויס. הבנתי שגם בליברפול מתלוננים על איזה צרפתי שעישן משהו מקולקל.

ואני מסכים, אין ספק, בייל שחקן נהדר. חולצה 11 כבר מקופלת בצד בשבילו מתחילת הקיץ. אתה יודע כמה חולצות אפשר למכור שכתוב עליהם 11 ומעל "בייל" ? אבל זאת סאגה שלא נגמרת. הלוואי שמר לוי היה כמו חברי האיטלקי מנאפולי. הוציא לי את המיץ עד ששיחרר לי את מודריץ' בשנה שעברה, לא נשאר כבר מה לסחוט השנה.

יכול להיות שנחליט שסוארס מגיע ויכול להיות שלא. מה שבטוח, זה לא תלוי בך. ועד שלא תראה לי איך אני דופק את ברצלונה אם אתם תקנו אותו, אל תבלבל לי את המוח. אני מציע שנסיים כאן ונחזור כל אחד לעיסוקיו. אני לבזבוז, אתה לגידול. ואל תדאג, אם ייצא משהו מווילשיר או צ'מברליין– אתה כבר תשמע ממני.

יום נהדר, פלורנטינו.