הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בנין: "יהיו שינויים בסגל, גם שחקנים בעלי חוזה ישוחררו''

מאמן נתניה מסרב להרים ידיים, למרות ששוב שמע את הקריאות להתפטרותו: "נתחזק גם בשחקנים ישראלים". ירדן כהן צפוי להיעדר כחודש. קלינגר: "יש הרבה קבוצות שהיו מתחלפות איתנו. אנחנו ממשיכים בהתקדמות"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.12.12 - 22:35

אחרי שירדה אל מתחת לקו האדום בליגת העל, מכבי נתניה נפרדה הערב (רביעי) גם מחלום גביע הטוטו. הצהובים מעיר היהלומים נכנעו 1:0 להפועל חיפה בחצי גמר המפעל השלישי בחשיבותו וייאלצו לראות את הגמר מהבית.

מיד בסיום המשחק, טל בנין, ששמע לאורך דקות רבות את הקריאות "תתפטר", נשמע נחרץ מאוד לגבי העתיד. "יהיו שינויים בסגל, בתקווה שהשחקנים שיגיעו יהיו טובים", אמר המאמן. "גם שחקנים בעלי חוזים ישוחררו ואנחנו מצפים להתחזק בישראלים במקומם. כבר במחזור הקרוב אני מצפה שנתאושש וננצח את קרית שמונה".

בתוך כך נתניה ספגה הערב מכה נוספת. ירדן כהן שנפגע באיזור הברך אמנם לא סובל משבר, אבל יש חשש לפגיעה ברצועות. השחקן ייבדק ועל פי ההערכה צפוי להיעדר כחודש מהמגרשים.

מן העבר השני היו לא מעט חיוכים, סוף סוף. "הניצחון הזה חשוב מאוד למוראל שלנו וחשוב גם כלכלית", סיכם ניר קלינגר. "כרגע, יש הרבה קבוצות שהיו רוצות להתחלף איתנו, מגיע לשחקנים האלה לטעום טעם של גמר".

המאמן התייחס גם ליכולת, שלא הייתה מרשימה במיוחד: "אנחנו שומרים על קו של התקדמות, למרות שהיום לא אהבתי את המשחק שלנו. אלא שלמרות הכל, הכי חשוב שעלינו ואנחנו כבר מסתכלים על המשחק במחזור הבא, מול מכבי תל אביב".

ומה לגבי קריאות ההתפטרות שגם הוא שומע, מהקהל שלו? "אני לא מתוסכל מזה", גילה קלינגר. "עברתי את הגיל שהדברים הללו משפיעים עליי. שמעתי גם את מה שאוהדי נתניה שרו לבנין. הוא חבר ואחל'ה מאמן, אם אם זה מה שהם רוצים, אז שיהיה להם בכיף. זה לא אמור להשפיע".

אגב, אולי כדי לדרבן, יואב כץ הודיע לאחר המשחק כי במקרה של זכייה בגביע הטוטו הכספים שיקבל המועדון יחולקו בין שחקני הסגל של הפועל חיפה.