אלישע לוי: קיום המשחק חשוב יותר מהתוצאה

ארבטיימן נפצע בקרסול ב-1:1 של ב"ש עם מ.ס. אשדוד, ויעבור צילום

רועי זריהן  26.08.14 - 22:30
תחילת כתבה

זה לקח 4 מועדים דחויים והזזת המשחק לעכו, אבל מ.ס. אשדוד והפועל באר שבע סוף סוף נפגשו למשחק גביע הטוטו ביניהם, זה שהיה אמור להתקיים כבר לפני מספר שבועות. זה הסתיים ב-1:1, כשאלכסנדר דוידוב ודובב גבאי קבעו חלוקת נקודות.

בצד הפחות מעודד,לפחות מבחינת באר שבע, שלומי ארבייטן נפגע בקרסול ונאלץ לנטוש את המשחק בדקה ה-30. החלוץ יעבור צילום בבית החולים, ורק לאחר מכן תתברר חומרת הפציעה, והאם הוא יוכל לשחק ביום שבת, אז אמורה לצאת ליגת העל לדרך.

אלישע לוי אמר בסיום: ״קיום המשחק היה ללא שום ספק חשוב יותר מהתוצאה. שמחנו לחזור לשחק, היינו צריכים את זה. אי אפשר רק להתאמן ולא לשחק, ככה שזה היה חשוב לנו מאוד. רק אחר כך עניינה אותנו התוצאה״.

״אני חושב שלמשחק מול בית"ר בשבת אנחנו נגיע מוכנים", הוסיף מאמן האדומים, "בלי שום קשר למי ייעדר. שלומי ספג כניסה מאחור ומחר יעבור בדיקות שרק לאחריהן נדע. אני מקווה שלא מדובר בפציעה רצינית ושהוא יחזור להתאמן תוך כמה ימים״. בנוגע לסוגיית הקשר האחורי אמר: "מתקיימים מגעים, אני מקווה מאוד שהם יבשילו. ברור שנשמח לקבל קשר אחורי בהקדם״.

בצד השני, ניר קלינגר המשיך באותו קו: "כולנו משוועים לשחק כדורגל וקיום המשחק היה חשוב, כי אימונים ומשחקי אימון לא נותנים כלום. אפשר היה לראות שהצטברה חלודה על השחקנים. היינו טובים יותר מב"ש, בטח בפתיחה, אבל יש להם כלים בחלק הקדמי. לגבי מיכאל אוחנה, שיצא להיבחן בליברפול, אמר: ״אני מאחל לו שיחתימו אותו בליברפול, אבל בכל מקרה הוא ישאר איתנו העונה״.