מכה יבשה לוורמוט, צפוי להיות כשיר למחזור ה-1

בהפועל נרגעו: הקשר לא סובל מפגיעה חמורה. דומב: "היו דברים טובים"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  09.09.14 - 21:55
ורמוט. אמור לשחק מול נתניה (צילום: אלן שיבר)
ורמוט. אמור לשחק מול נתניה (צילום: אלן שיבר)
תחילת כתבה

סביר להניח שאם היה אפשר, בהפועל תל אביב היו מוותרים על המשחק הערב (שלישי) ברבע גמר הטוטו. האדומים אולי נראו לא רע, אבל הפסידו 2:0 באשדוד במשחק הראשון מתוך שניים - ויתרה מכך, חזרו פצועים וחבולים הביתה. תום אלמדון היה הראשון להיפגע ופונה לבית החולים, אלא שאת מירב הדאגה ריכז גילי ורמוט, שהוחלף גם כן בשל פציעה בדקה ה-81.

אלא שלאחר דקות של חוסר ודאות, בהפועל שיחררו אנחת רווחה: הקשר, שנפגע בקרסולו ודימם, סובל מחבלה בלבד. המשמעות המיידית היא שהקפטן האדום אמור להיות כשיר למשחק במסגרת המחזור הראשון בליגת העל, אז תפגוש הפועל את מכבי נתניה.

מיד לאחר שריקת הסיום, אסי דומב התייחס כמובן לסוגיה הבוערת. "אני מאמין שוורמוט יהיה בסדר", סיפר המאמן לאתר ערוץ הספורט. "הפציעות קצת שיבשו לנו את התכניות, אבל אנחנו כקבוצה צריכים לדעת להתגבר על זה".

דומב הוסיף בהתייחסו גם למשחק עצמו: "אנחנו עדיין בשלב של בניה, יש הרבה צעירים טובים וזה לוקח זמן לפעמים. ברור שהיו במשחק דברים פחות טובים שנצטרך לתקן, אבל ראיתי גם לא מעט דברים טובים. אנחנו עם הפנים לליגה, זה מה שחשוב לנו".

"אני מרוצה שניצחנו ושמרנו על הבית", אמר ניר קלינגר בסיום, "הייתי מוטרד מההפסד של ההרכב השני בגביע הטוטו (4:0 להפועל פ"ת). זה טיפה הרגיז אותי. רציתי לראות שזה לא פגע באווירה ואני שמח שזה לא פגע".

"התפקיד שלנו הוא להלחם בשבילנו", המשיך מאמן אשדוד, "אם נשכלל את כל מה שעברנו בחודש וחצי האחרונים, בתקופת המלחמה לא התבכיינו, אירחנו את ב"ש בעכו. דחו לנו משחקים ודחפו אותם ב-10 ימים. אם היינו משחקים עם ההרכב הזה בשבת בפ"ת לא ההינו מפסידים. אני יכול להתחייב שאם נגיע לינואר כמו בשנה שעברה, אני מבטיח שלא תהיה ירידה. צריך להגיע לשם עם מספיק נקודות, שזו תהיה קבוצה מתלהבת ונחושה. הצעירים אמורים לתת את הערך המוסף של ההתלהבות, זה חשוב. צריך להראות באשדוד שילדים בני 16-17 מקבלים את ההזדמנות ואז הם יבואו לאקדמיה".