ורמוט: אני נגד תופעת המנודים, זה לא הוגן

קשר הפועל חיפה התייחס למקרה חן דילמוני אחרי משחק גביע הטוטו בכפר סבא: "אני נגד זה ואמרתי למי שצריך. זה לא עושה שירות טוב למועדון". בן בסט סרב לענוד את סרט הקפטן

נועה פופלינגר וגיל לוין  07.08.19 - 22:09
תחילת כתבה

שחקן שיוצא נגד המועדון שבו הוא משחק זה לא דבר שכיח, אבל גילי ורמוט הוא לא עוד שחקן, בטח לא בהפועל חיפה בה גדל ואליה חזר לפני כשנה וחצי.

לאחר משחק גביע הטוטו מול הפועל כפר סבא (1:1), נשאל הקשר הוותיק על המאבק של קבוצתו בשחקנים המנודים, שמוקדם יותר הגיע לשיא שלילי. כזכור, חן דילמוני אולץ להתאמן בחום הכבד, התעלף ופונה לטיפול בבית החולים רמב"ם. בכל אופן, ורמוט לא חסך במילים.

"אני נגד התופעה הזו וגם אמרתי את זה למי שצריך", פתח ורמוט והוסיף: "זה לא הוגן כלפי השחקנים, וזה גם לא עושה שירות טוב למועדון בתקשורת. הפועל חיפה ידועה במשפחתיות שלה, בחום שלה, כולם רוצים לשחק כאן וזה צריך להישאר ככה. אני מקווה מאוד שימצאו פתרון לתופעה".

לגבי דילמוני עצמו אמר: "הלכתי לנוח צהריים וכשהתעוררתי פתאום ראיתי את הידיעות. חן מאוד קרוב אליי, הוא חבר, וזו סיטואציה לא נעימה".

מאמנו של ורמוט, חיים סילבס, סירב להתייחס לעניין. על המשחק עצמו סיפר: "לא עמדנו במטרה שלנו, שהיא לנצח את המשחק, אבל הייתי מרוצים מחלקים גדולים. היינו אמיצים במשחק שלנו. חיזוק? כל מאמן רוצה עוד, אבל מה שיש פה זה מספיק".

הוא היה הקפטן של הפועל חיפה לפני שעזב להפועל באר שבע וכעת משחזר אליה הייתה ציפיה שהוא יענוד את הסרט שוב, אולם הוא סירב לעשות זאת לפני המשחק מול הפועל כפ"ס. דור מלול קיבל את הסרט במקומו.

בצד השני, הפועל כפר סבא נותרה ללא ניצחון גם אחרי משחקה השלישי במפעל, אבל אופיר חיים שם דגש על יותר מזה. "אנחנו רוצים מאוד לנצח, אבל אני מצפה קודם לראות מגמת שיפור במשחק. אם נשתפר - ננצח. זה יגיע, אני לא בפאניקה".

כשנשאל על מה לדעתו חסר לקבוצתו, לחיים היה מסר חד: "לא חסר לנו שחקן כזה או אחר, חסרה לנו מחויבות. השחקנים צריכים להבין שאין דבר כזה 99 אחוז מחויבות, יש 100 אחוז ואם מישהו לא ייתן 100 אחוז, הוא לא ישחק".