הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פלייאוף עליון? לא יותר מדי עבור אשדוד"

יחזקאל חגג, אלישע תירץ וסוגיית השוער בחדרה. סיכום הערב

כתבי אתר ערוץ הספורט  11.08.20 - 22:33

תגיות: גביע הטוטו

משחקי גביע הטוטו הם הזדמנות טובה להיערך לעונה שבפתח ושגיב יחזקאל עשה זאת נהדר הערב (שלישי). חלוץ חגג רביעייה מול בני יהודה וסידר למ.ס אשדוד 1:5 מוחץ על בני יהודה. בנוסף, מכבי פתח תקווה גברה 0:1 קטן על מכבי נתניה והפועל כפר סבא והפועל חדרה נפרדו ב-1:1 ועדיין לא חוו ניצחון במשחק רשמי ב-2020/21. מיטב התגובות לפניכם.

נתחיל, כמובן, עם יחזקאל. אחרי שנים בהם לא הצליח לממש את הפוטנציאל הגלום בו, נראה שהחלוץ חזר ליהנות מכדורגל. "זאת הרביעיה הראשונה שלי, אני שמח מאוד וזה מרגש. לא מסתכל על תחילת הקריירה, אלא על אשדוד. היא נתנה לי את הבמה ואני מעריך אותה מאוד על זה. פלייאוף עליון זה לא יותר מדי עבורנו, יש לנו קבוצה טובה ושחקנים מצויינים".

נעבור לצד המפסיד. אלישע לוי ניסה להסביר את התצוגה הנוראית של בני יהודה: "לא סימפטי, לא נעים, אבל זה הכדורגל. כדי להגיע למטרה אתה עובר דרך משחקים לא טובים. עשינו רוטציה כדי לשמור על שחקנים, והחצי שני לימד אותנו איך לא צריך לשחק כדורגל. היינו חשופים מאוד ולא הגענו לשער, אשדוד שיחקה מהר והביכה אותנו כל התקפה שלהם".

נתניה ספגה 1:0 ממכבי פ"ת. אטפלד: "קשה להביא זרים"
נתניה חזרה לקרקע אחרי ה-0:3 על כפ"ס. "זה היה המשחק השני שלנו בשלושה ימים, אז האנרגיה הייתה שונה. היה משחק שיכול היה ללכת לשני הצדדים. אנחנו צריכים להיות בטוחים שמשחקים כאלו ילכו לכיוון שלנו", הסביר ריימונד אטפלד והודה: "יש לנו תקציב נמוך מאוד וקשה להביא זרים כי לוקח חודש עד שהם יכולים לשחק. אנחנו עושים מה שאנחנו יכולים, אבל זה לא קל".

המלאבסים נהנים עד כה מחזרה לא רעה לקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי והשיגו גם ניצחון ראשון בבתים. גיא לוזון הודה שמכבי פ"ת לא הציגה משחק גדול וטען: "היינו מאוד יעילים. היריבה כמעט לא יצרה מצבים ויש לה שחקנים מוכשרים. היינו דינמיים מאוד ושקטים עם הכדור, משחק לא פשוט שתי קבוצות דומות וגם בסגנון".

חדרה סיימה ב-1:1 עם כפ"ס. מימר: "ביום-יומיים הקרובים יהיה שוער"
חדרה הנחיתה רכש מעניין, אבל עד כה היא די מקרטעת וטרם ניצחה בגביע הטוטו. "יש לנו מטרה שהיא לחבר קבוצה חדשה. שחקנים נכנסו לרוטציה, לא ספגנו פציעות וסימנו בסה"כ וי על המשחק הזה", טען מימר והוסיף לגבי עמדת השוער הראשון: "מאוד רצינו שיואב ג'ראפי יהיה השוער שלנו, אבל זה לא תלוי בנו אלא באשדוד. אנחנו לא יכולים לחכות יותר מידי זמן ואני מאמין שביום יומיים הקרובים יהיה שוער לחדרה".