באשדוד מנסים לשדך קבוצה לבריהון וג'ראפי

השניים לא בתוכניות המקצועיות. אכזבה אחרי בית"ר: "נאיבים"

גיל לוין
גיל לוין  17.08.20 - 07:40

תגיות: גביע הטוטו

תחילת כתבה

תחושות לא פשוטות במ.ס אשדוד, שאחרי היכולת המעולה בניצחון 1:5 על בני יהודה, הפסידה אמש (שבת) 2:0 לבית"ר ירושלים באצטדיון הי"א. בעיר הנמל קיוו לחבר שני ניצחונות חשובים, אך נחלו במקום זאת אכזבה גדולה כשהמילה שחזרה על עצמה בחדר ההלבשה שוב ושוב הייתה "נאיביות".

"זאת תוצאה מאכזבת" סיפר רועי גורדנה לאחר המשחק, "הגענו לכמה מצבים בדקות מסוימות בהן יכולנו להשוות את המשחק, אבל בסוף לא עמדנו טוב. אנחנו מקבלים גולים שטותיים שאני מקווה שנשפר אותם לקראת הליגה ושנשתפר כקבוצה וכיחידים", סיפר הקשר.

בינתיים, בצוות המקצועי מקווים לחזק את מרכז השדה של רן בן שמעון כשהמטרה היא לצרף קשר זר נוסף. לעומת זאת, מי שעשוי לעזוב את אשדוד בחלון ההעברות הוא יעקב בריהון שלא מקבל מספיק דקות ובמועדון מספרים כי אם תגיע הצעה מקבוצה אחרת על החלוץ הם לא יסרבו לה.

במקביל נעשים מאמצים למצוא ליואב ג'ראפי קבוצה חדשה, לאחר שהשוער שב לאימונים בעיר הנמל. במועדון מרוצים מרועי משפתי ורון שושן ומאמינים שתהיה בין השניים תחרותיות טובה לאורך העונה ולכן, אין רצון להשאירו באשדוד. נכון לרגע זה המועמדת הרצינית ביותר לקליטתו היא בני יהודה, אך החלטה לגביו תתקבל בהמשך השבוע.