מכבי ת"א דורשת: העתקת גמר גביע הטוטו או דחייתו

באלופה מודאגים מהנדבקים בקורונה בשורות בני סכנין לקראת המשחק בשבת, ושלחו ליו"ר המנהלת ארז כלפון מכתב שבו צוינו הצעדים המתבקשים אם לא יתבצעו בדיקות

תומר לוי
תומר לוי  19.08.20 - 11:11

תגיות: גביע הטוטו

תחילת כתבה

לצד ההכנות למשחק במוקדמות ליגת האלופות מול ריגה, במכבי תל אביב מתכוננים לקראת גמר גביע הטוטו נגד בני סכנין, שאמור להתקיים בשבת הקרובה באצטדיון דוחא. במועדון הצהוב מביעים לא מעט דאגה לקראת ההתמודדות, בעקבות שני חולי הקורונה שנמצאו בקבוצה מהמגזר, ודורשים לדחות את המשחק או להעתיקו למיקום אחר.

כזכור, מארון גנטוס ואיקוום אוטין אובחנו השבוע כחיוביים לקורונה, ומכבי תל אביב שלחה מכתב ליו"ר מנהלת הליגות, ארז כלפון, שבו הביעה דאגה מהשחקנים שנדבקו בסכנין. במקרה של המגן הניקרי, הוא נכח באצטדיון בקריית שמונה במשחק של קבוצתו, נכנס לחדר ההלבשה ואף התאמן עם שאר הסגל.

לכן, בקבוצה דורשים בדיקות קורונה לכל שחקני סכנין, זאת בעקבות החשש שמשחק בדוחא יוביל להדבקה המונית, דבר שבהחלט עלול לסכן את שאר הקבוצות בליגת העל, ולא פחות מכך, ימנע מהצהובים להמשיך לשחק במוקדמות ליגת האלופות.

אם קיום הבדיקות לא ייצא לפועל, מאחר שמתווה משרד הבריאות אינו כולל ביצוע בדיקות, באלופה ביקשו מהמנהלת לדחות את המשחק למועד חלופי. אם גם דחיית המשחק אינה אפשרית, במכבי ביקשו להעתיקו מאצטדיון דוחא למיקום אחר.

בכל מקרה, כרגע עד להודעה חדשה, אין שינוי וגמר גביע הטוטו יתקיים כמתוכנן.