עידן שריקי: "לא נסתפק ברבע גמר הגביע"

חלוץ אשדוד שגרם למהפך ב-2:3 מול א.א. פאחם: "רוצים להגיע רחוק שניתן. אמיר לביא? הכישרון הכי גדול שלנו"

עידן חגי  21.03.12 - 08:47

תחילת כתבה

אחרי המחצית הראשונה אמש (שלישי) באיצטדיון הי"א באשדוד, היה נראה שהקבוצה המקומית בדרך להדחה משפילה מגביע המדינה כבר שמינית הגמר. האשדודיים היו בפיגור של 1:0 מול א.א. פאחם מהליגה הלאומית, אבל אז הגיעו עידן שריקי (2 שערים), אמיר לביא (2 בישולים) ורוג'רס קולה (קינוח), ושלחו את יוסי מזרחי אל 8 האחרונות, עם מהפך נהדר שקבע 1:3 בסיום.

 "בגביע אין חשיבות לליגה שממנה מגיעות הקבוצות, אום אל פאחם שיחקו טוב והקשו עלינו את החיים", אמר שירקי  לאתר ערוץ הספורט, "אבל אני שמח שידענו להתעשת בתחילת המחצית השנייה ולנצח את המשחק".

כעת, החלוץ לא מוכן להסתפק בעלייה לשלב הבא, וכבר חושב קדימה: "אנחנו לא מסתפקים ברבע הגמר ורוצים להגיע הכי גבוה שאפשר. גם דרך הליגה אנחנו רוצים להשיג כרטיס לאירופה. כבר בשבת מצפה לנו משחק חשוב מאוד נגד מכבי נתניה, ואני מקווה שהניצחון בגביע יוציא אותנו לדרך חדשה".

אחרי תקופה פחות טובה, בשני המשחקים האחרונים כבש שריקי שלושה שערים: "לכל שחקן יש תקופות טובות ופחות טובות", הסביר. "צריך לדעת לתת מעצמך לקבוצה ולעבוד קשה, וכשאני מגיע למצבים אני יודע להבקיע". החלוץ בחר לפרגן לאמיר לביא שנכנס במחצית ושינה את המשחק עם שני בישולים: "אמיר נכנס בצורה פנטסטית למשחק. הוא שחקן מצוין והכישרון הכי גדול שיש לנו בקבוצה. הוא עושה דברים באימונים שאתה משפשף את העיניים ולא מאמין. אני רק מקווה שיהיה יותר מחוייב כי כישרון כמו שיש לו אין להרבה שחקנים בארץ".