רביבו: "הגיע הזמן שנחזור לחצי גמר הגביע"

קשר מ.ס אשדוד לקראת רבע הגמר מול מכבי פ"ת. ביטון: "יהיה קשה מאוד. מה שקרה להם בליגה לא רלוונטי". פטי ייעדר, אברוז יפתח בהרכב כבלם. רועי משפתי השוער השני יחליף את אופיר מרציאנו המורחק

עידן חגי  08.04.12 - 17:25

תחילת כתבה

מחר (שני) תעלה מ.ס אשדוד לאחד ממשחקיה החשובים העונה. הקבוצה הדרומית תתארח במושבה אצל מכבי פתח תקווה בשלב רבע גמר הגביע, כאשר הבונוס לניצחון יהיה עלייה כמובן לשלב היוקרתי של חצי הגמר בו ביקרו לאחרונה ב-2009/10.

  • שני ושלישי ב-5LIVE+: ארבעת משחקי רבע גמר גביע המדינה

בקבוצה שתגיע להתמודדות מהפלייאוף העליון רוצים לחזור לנצח, כאשר בפעם האחרונה שעשו זאת, זה היה במשחק גביע מול אום אל פאחם בשלב הקודם. לקראת המלאבסים, יוסי מזרחי יבצע מספר שינויים בהרכב.

רועי משפתי, השוער השני, יפתח במקומו של אופיר מרציאנו המורחק. מי שלא ישחק בנוסף הוא יאיא פטי שייעדר עקב צבירה של חמישה כרטיסים צהובים. הקשר אפא אמברוז צפוי להיות מוסט לעמדת הבלם במקומו. מנגד, אדיר טובול ישוב להרכב לאחר שריצה השעיה.

במועדון מעריכים שקרוב ל-700 איש יגיעו לתמוך בקבוצה במשחק החוץ במושבה, זאת גם לאחר שמשחק הגביע של הנוער, שהיה מתוכנן לשני, נדחה עקב בקשתו של ג'קי בן זקן. דוד רביבו התייחס למשחק: "יש להם שחקנים מצויינים ומאמן טוב, יהיה לנו משחק קשה. אני לא חושב שמה שקרה איתם בשבוע שעבר ישפיע על המשחק בינינו. מעבר לכך, זה כבר הרבה זמן שאשדוד לא הייתה בחצי גמר הגביע. הגיע הזמן שנחזור סוף סוף למעמד הזה".

"אנחנו מאוד רוצים להגיע לחצי הגמר, אבל יש מולנו יריבה טובה", אמר ניר ביטון לאתר ערוץ הספורט, כל משחק הוא לגופו ומה שהיה להם בליגה לא רלוונטי. אנחנו מאוד רוצים לעבור". הקשר התייחס גם לטעויות השיפוט שנרשמו לחובת קבוצתו בתקופה האחרונה: "היו פעמים שהרווחנו מכך והיו פעמים שהפסדנו. שופטים הם גם בני אדם".

הרכב משוער: רועי משפתי, עופר ורטה, ישראל ראש, אפא אמברוז, אדיר טובול; ניר ביטון, דוד רביבו, אמיר לביא, תמיר כחלון; עידן שריקי, רוג'רס קולה.