משה סיני: נקווה לשכוח מהאירועים שמסביב

מכבי פתח תקווה תעלה מחר למשחק רבע גמר הגביע מול מ.ס. אשדוד בניסיון לחזור ולהתרכז רק בכדורגל

עידן חגי  08.04.12 - 19:19
תחילת כתבה

בצל אירועי הקטטה במושבה, וכמה שעות לאחר הדיון בבית הדין, מכבי פתח תקווה תעלה מחר (שני, 20:30) למשחק רבע גמר גביע המדינה מול מ.ס אשדוד, ותנסה להשיג ניצחון שיעלה אותה לחצי הגמר. אחרי כל מה שעבר עליה השבוע, קל, זה לא יהיה. 

  • שני ושלישי ב-5LIVE+: ארבעת משחקי רבע גמר גביע המדינה
  • באימון המסכם של המלאבסים לא נטלו חלק שורה אורכה של פצועים: עומר גולן, תומר אלבז, וקובי גנון עדיין פצועים, כמו גם אורי אוזן. האחרון יעבור מחר בדיקה נוספת לגבי פריצת הדיסק ממנה הוא סובל.

    "מחכה לנו יריבה טובה", אמר משה סיני. "בליגה הם ניצחו אותנו אצלנו במושבה, וגם בלי הניצחון הזה הם קבוצה נהדרת. נצטרך להגיע מרוכזים ולהתכונן למשחק בהתאם. אמנם יש לנו המון פצועים ואנחנו לא מגיעים בסגל מלא, אבל זה מה שיש כרגע ועם זה נצטרך להתמודד".

    לקראת הדיון על אירועי הקטטה מול הפועל חיפה, הוסיף סיני: "יש הרבה דברים שאני לא יכול להגיד כרגע,  כי כל דבר שאומר יתפרש אחרת. האם אני חרד לגבי העונש? בעייתי להגיד, כי כולם יודעים איך נכנסים לביה"ד, אבל אף אחד לא יודע כיצד נצא ואיזה עונש נקבל. דיברתי עם השחקנים על הרצון להשתחרר מהסיפור הזה וביקשתי מהם שיתרכזו רק במשחק. נקווה שנשכח מכל מה שמסביב. אם זה השפיע או לא, נדע מחר".